آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 220412
تاریخ انتشار : 5 مهر 1396 8:3
تعداد بازدید : 1048

حجاج ایران 8 میلیون دقیقه مکالمه کردند

شرکت ارتباطات زیرساخت موفق شد در ایام حج امسال، بیش از 8 میلیون و 350 هزار دقیقه مکالمه حجاج ایرانی را برقرارکند.

وزارت ارتباطات - سهراب آغ بیات  مدیر کل کنترل و هماهنگی مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: این شرکت، امسال با توجه به پیش بینی نیازهای ارتباطی ایام حج، با در نظر گرفتن مسیرهای ترانزیت مناسب میان ایران و عربستان، به صورت دائم مسیرهای مورد نظر را مورد بازنگری کیفی قرار داد تا ضمن ارتقای کیفی مکالمات، میزان ترافیک راهیابی نشده کاهش چشمگیری یابد.
وی در ادامه گفت: به منظور ایجاد راحتی و سهولت در برقراری ارتباط بین حجاج و بستگانشان در ایران، شاخص های کمی و کیفی ترافیک وارده و صادره به مقصد عربستان هر ساله در ایام حج، به طور ویژه تحت نظارت مستمر قرار می گیرد و در صورت مشاهده هرگونه اشکال و اختلال، بلافاصله هماهنگی لازم از سوی مراکز مدیریت شبکه این اداره کل برای رفع آن به کار گرفته می شود.
وی افزود: تمامی ترافیک از طریق مسیرهای ترانزیتی هدایت شد و با توجه به پایش مستمر پارامترهای کیفیتی ترافیکی، کیفیت مناسبی در اختیار مشترکان قرار گرفت.
وی گفت: به این ترتیب درصد موفقیت ارتباطات عربستان به طور متوسط به 40.75 درصد و  همچنین متوسط زمان مکالمات به حدود 2 دقیقه رسید که رقم مناسب و مطلوبی  است و بر اساس  بررسی های به عمل آمده، کیفیت صدا نیز مورد رضایت  مشترکان قرار گرفته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :