آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 220736
تاریخ انتشار : 11 مهر 1396 10:42
تعداد بازدید : 1011

در بیست و یکمین نشست شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور

در بیست و یکمین نشست شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

بیست و یکمین نشست شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با حضور اعضا، با دو مصوبه تعیین و پیشنهاد حداقل ورودی و حق عضویت برای اعضای نظام های استانی و قطع رابطه هولوگرام با بدهی استان ها برگزار شد.

فناوران - در ابتدای بیست و یکمین نشست شورای مرکزی ناصرعلی سعادت، رییس سازمان در باره تشکیل اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی و تشکل های موازی اعلام کرد: این موضوع از سوی سازمان با اتاق اصناف کشور، مسوولان شورای عالی فضای مجازی، وزارت ارشاد و پلیس فتا در حال پیگیری است و امیدواریم از طریق تعامل و مذاکره به نتیجه برسیم در غیراین صورت سازمان آمادگی دارد از طریق مراجع قضایی و دیوان عدالت اداری به پیگیری این موضوع بپردازد.
در ادامه نشست، سپس تیم کارشناسی کمیسیون ساماندهی و تنظیم بازار نتیجه بررسی های انجام شده در باره به روزرسانی و بهسازی روندهای تعیین نرخ نامه خدمات پایه فنی فناوری اطلاعات را اعلام کرد و اعضای شورای مرکزی نیز نظرات خود را مطرح کردند و تصمیم نهایی به نشست آینده شورا موکول شد.
سعادت در ادامه گزارشی از اقدامات انجام شده در برگزاری الکامپ بیست و سه ارایه کرد و افزود: این نمایشگاه در بازه زمانی 6 ماهه برگزار شد و برخلاف تخمین های اولیه موفق شدیم رکوردهای بی سابقه ای را در برگزاری نمایشگاه الکامپ بیست و سه بشکنیم که از جمله آنها می توان به رشد 70 درصدی نمایشگاه، اختصاص بزرگ ترین سالن به الکام استارز و مشارکت 450 استارت آپ و استقرار 800 شرکت در کل فضای نمایشگاه بین المللی، تغییر زمان برگزاری به تابستان و بسیاری موارد دیگر پرداخت.
در اولین دستور جلسه این نشست نیز پیشنهاد مبلغ حق عضویت برای اعضا ی نظام های استانی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت که در پایان حداقل ورودی و حق عضویت شاخه ها به تصویب رسید تا به نظام های استانی ابلاغ شود و پیرو آن مجامع عمومی استان ها با تعیین حداکثر مبالغ ورودی و حق عضویت شاخه ها تصمیم گیری کند. بدیهی است پس از تصویب مجامع عمومی استان ها، این مصوبه لازم الاجرا خواهد بود. 
 در پایان گزارش پیگیری رفع مغایرت و بدهی استان ها مطرح شد که پس از بحث و بررسی اعضا در این باره و با نظر اکثریت مصوب شد بحث ارتباط ارایه هولوگرام به استان ها با بدهی استان ها قطع شود و هر استان که نیاز به هولوگرام داشت، با ارایه درخواست، آن را تحویل بگیرد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :