fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 220855
  تاریخ انتشار : 12 مهر 1396 9:4
  تعداد بازدید : 1284

  از محل وجوه اداره شده وزارت فاوا

  ثبت نام ارایه وام به تولیدکنندگان اپلیکیشن آغاز شد

  دومین مرحله ثبت نام برای اعطای تسهیلات نرم افزارهای کاربردی تلفن همراه (Mobile-APP) آغاز شد.

  فناوران-  در راستاي حمايت از نرم افزارهای تخصصي، توسعه دهندگان حقيقي و حقوقي نرم افزارهاي كاربردي ايمن و محتواي چند رسانه اي براي تلفن همراه، دومین دوره ثبت نام از متقاضیان تسهیلات وجوه اداره شده ازسوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات آغاز شد.
  لذا متقاضيان می توانند با مراجعه به پايگاه اينترنتي وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات نسبت به دريافت فايل مربوطه و مطالعه دستور العمل اقدام و ثبت نام کنند.
  مخاطبان این دستورالعمل افراد حقیقی یا حقوقی هستند که در گذشته حداقل یک نرم افزار کاربردی ایمن تلفن همراه با کیفیت تولید کرده باشند.
  سقف تسهیلات برای هر متقاضی نیز 15 میلیون تومان تعیین شده است و برای درخواست بیش از این مبلغ، طبق روال های موجود از طریق ثبت نام در فراخوان طرح های فناورانه باید اقدام شود.
  برنامه کسب و کار به عنوان مدارک و مستندات مورد نیاز تعیین شده و این Business Plan باید به صورت مبسوط و براساس قالب ارایه شده دبیرخانه وام وجوه اداره شده ارایه شود.
  طرح های ارسالی از طریق وب گاه وجوه اداره شده پس از ارزیابی در کارگروه ارزیابی استانی و تایید نهایی در دبیرخانه برای طی مراحل بعدی به صندوق کارآفرینی امید معرفی می شوند.
  براساس این گزارش اعتبارات مورد نیاز برای اعطای تسهیلات به اشخاص حقیقی از محل منابع صندوق کارآفرینی امید و اعتبارات مورد نیاز برای اعطای تسهیلات به اشخاص حقوقی نیز از محل وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تامین خواهد شد.
  براساس این گزارش رعایت ضوابط و مقررات جاری کشور و نیز اخذ مجوزهای لازم برای ایجاد و توسعه نرم افزارهای کاربردی تلفن همراه یا تولید محتوا، بر عهده متقاضی بوده و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مسوولیتی در این خصوص ندارد.
  دستورالعمل اعطای تسهیلات از محل وجوه اداره شده به توسعه دهندگان حقیقی و حقوقی نرم افزارهای کاربردی ایمن و محتوای چند رسانه ای برای تلفن همراه در خرداد سال گذشته تصویب شد و یک مرحله ثبت نام این تسهیلات در سال 95 انجام گرفت.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :