آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 220865
تاریخ انتشار : 12 مهر 1396 9:13
تعداد بازدید : 1299

گرداننده کانال تلگرام نذری یاب دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان گفت: مدیر متخلف کانال تلگرامی نذری یاب در زنجان شناسایی و دستگیر شد.

فناوران - سرهنگ مختار شیرمحمدی گفت: متهم انگیزه خود را از ایجاد اختلال و بی نظمی در ترافیک شهر، هیات و دسته های عزاداری و ایجاد مزاحمت و سر کار گذاشتن شهروندان اعلام کرده است.
وی گفت: متهم کانالی تحت عنوان اینجا زنجان است ایجاد و در ماه محرم سال جاری به بهانه اطلاع رسانی در خصوص پخش نذری به دروغ شهروندان را سر کار گذاشته و قصد داشته از این طریق ایجاد بی نظمی و مزاحمت کند.
فرمانده انتظامی شهرستان زنجان گفت: متهم ساکن زنجان با اقدامات فنی پلیس فتا شناسایی و پس از هماهنگی با دستگاه قضا به محل اختفای وی اعزام و متهم را دستگیر کردند. 
شیرمحمدی  بیان کرد: متهم پس از مواجه شدن با قرائن و شواهد موجود در پرونده لب به اعتراف گشود و اظهار داشت به عنوان مدیر کانال جهت اطلاع رسانی پخش نذری در سطح شهر به صورت غیر قانونی اقدام به اخذ شماره خط اعضای محل هایی که به هیچ عنوان محل پخش نذری نیستند، می کرد. 
وی افزود: با توجه به اینکه بزهکار در شبکه مذکور اقدام به درج آگهی کذب و نذری قلیان در زنجان می کرد، با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.
همچنین فردی که با ایجاد کانالی تحت عنوان « خانواده لاشی ها» اقدام به  انتشار مطالب و تصاویر خصوصی یک خانواده کرده بود، شناسایی و دستگیر شد.
علی کریمی رییس پلیس فتای استان کرمانشاه گفت: جوان کرمانشاهی به پلیس فتا مراجعه و اعلام کرد شخصی ناشناس در یکی از شبکه های اجتماعی کانالی با عنوان «خانواده لاشی ها»  ایجاد و در آن اقدام به انتشار تصاویر، تهمت و هتک حیثیت خانواده اینجانب کرده است که این امر باعث زیر سوال رفتن شخصیت اجتماعی و خدشه دار کردن امنیت روانی تمام افراد خانواده شده است که  توجه به حساسیت، موضوع در دستور کار کاراگاهان این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: مشخص شد که راه انداز این کانال همسر سابق شاکی بوده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :