آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 220888
تاریخ انتشار : 12 مهر 1396 9:12
تعداد بازدید : 763

بدون تیتر

فارس - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از ارائه طرح استیضاح رئیس دیوان محاسبات به کمیسیون متبوعش در پی تبرئه برخی متخلفان نجومی بگیر توسط این دیوان خبر داد.

 فارس – دیروز در بازار تهران سکه طرح جدید با 6 هزار تومان افزایش یک میلیون و 248 هزار تومان و دلار با رشد 6 تومانی 3922 تومان معامله شد.
 مهر - «جاسم محمد جعفر» نماینده پارلمان عراق گفت: بارزانی به نیروهای پیشمرگه دستور داده است که در صورت نزدیکی نظامیان عراقی به چاه های نفت کرکوک به روی آنها آتش بگشایند.
 مهر - وزیر اقتصاد با تاکید بر اینکه بانک ها نباید دور زدن نرخ سود را به حساب زرنگی بگذارند، گفت: از بانک های متخلف مالیات می گیریم.
 ایسنا - یک کارشناس بانکداری الکترونیکی با تشریح جزئیات امکان طرح تجمیع کارت ها، پیشنهاد کرد که در این طرح کارت های بانکی مستثنی شوند؛ چراکه سازوکارهای مالی مرتبط با منافع بانک ها بسیار پیچیده و متفاوت هستند.
 ایرنا - یک کارشناس بازار مسکن گفت: سوداگری زمین طی سال های ۷۰ تا ۹۰ آسیب های بسیاری به صنعت ساختمان وارد کرد؛ به طوری که طی این ۲۰ سال قیمت مسکن بیش از ۹۰ برابر شد و این در حالی اتفاق افتاد که کیفیت رشد قابل توجهی را تجربه نکرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :