آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 220966
تاریخ انتشار : 13 مهر 1396 10:53
تعداد بازدید : 1019

گلچین شبکه

گلچین شبکهپژمان راهبر خبرنگار ورزشی این عکس های بامزه را که کار امیرحسین خیرخواه است،  از سرمربی جدید استقلال منتشر کرده و نوشته است: آقای شفر مرد محبوب هواداران کارلسروهه است. مربی روزهای طلایی و کاشف اولی کان بزرگ. او از همان روزها، سه دهه پیش، همین شکل و قیافه را داشت. با موهای بلوندی که در افریقا و دبی و جاماییکا سفید و سفیدتر شد تا امروز که می خواهد دوران طلایی را باز هم با یک تیم آبی تکرار کند.


جواد دلیری سردبیر روزنامه اعتماد از این رسانه رفت و به هیات تحریره روزنامه همشهری پیوست. او با انتشار این عکس از همکارانش در روزنامه اعتماد خداحافظی کرده است.


خبرآنلاین با انتشار این عکس نوشت: منتقدان سایت سینمایی ایندی وایر، فهرست بهترین بازی های زنان بازیگران سینمای جهان در قرن 21 را منتشر کردند. بازی لیلا حاتمی در فیلم جدایی نادر از سیمین یکی از 25 بازی برتر لقب گرفته است.


زنان کابینه دوازدهم به نظر با هم هماهنگ می رسند. معصومه ابتکار، لعیا جنیدی و شهیندخت مولاوردی در نامه ای به رییس مجلس خواستار تسریع در رسیدگی به لایجه حمایت از کودکان و نوجوانان کشور شدند.


بزرگمهر حسین پور این تابلو را برمبنای یکی از زیباترین لحظات عاشورا کشیده است. وقتی که امام حسین (ع) پشت کرد و هر کس را آزاد گذاشت که اگر می خواهد برود. 


سلمان طاهری کاریکاتوریست، در واکنش به اظهار نظر پروانه سلحشوری نماینده مجلس که گفته است برای افزایش حداقل سن ازدواج سنگ اندازی می شود، که اتفاقا از طرف علما نبوده است، این طرح را برای روزنامه شهروند کشیده است.


صفحه رسمی فیدیبیو با این تصویر زیبا روز جهانی آتش نشان را گرامی داشته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :