آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 221345
تاریخ انتشار : 18 مهر 1396 10:42
تعداد بازدید : 1447

پایگاه اطلاعات زیست محیطی ایجاد می شود

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: عزم این سازمان برای شفاف سازی اطلاعات، ضوابط آلایندگی، مجوزهای ذیربط و اجرای کامل نظام دولت الکترونیکی جدی است.


سازمان حفاظت محیط زیست - عیسی کلانتری در دیدار با نصراله جهانگرد، معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت: نظام دولت الکترونیکی در این سازمان اجرایی می شود.
وی با بیان اینکه اگر مردم از ضوابط آلایندگی و شاخص های زیست محیطی اطلاعات شفافی داشته باشند، محیط زیست سالم تر می شود، افزود: یکی از مهم ترین ایراداتی که به سازمان حفاظت محیط زیست وارد می شود؛ در حوزه محیط زیست انسانی است چون ضوابط، محدودیت ها و شاخص های زیست محیطی برای مردم ناآشنا است و هر طور می خواهند تفسیر می کنند.نصراله جهانگرد رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در این نشست ظرفیت های سازمان فناوری اطلاعات را تشریح و اعلام آمادگی کرد تمام فرآیندهای سازمان محیط زیست الکترونیکی شود.
جهانگرد همچنین گزارشی در خصوص فعالیت های سازمان فناوری اطلاعات در زمینه صدور یکپارچه مجوزها، سامانه تدارکات الکترونیکی دولت، سامانه کارپوشه در وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی، سامانه پایش اطلاعات کشور، درگاه ملی خدمات هوشمند را ارایه کرد و برای راه اندازی پایگاه اطلاعات زیست محیطی در کشور اعلام آمادگی کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :