آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22163
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1391 11:43
تعداد بازدید : 766

معرفی سیستم های نرم افزاری سپیدار در کامکس 2013

شرکت سپیدارسیستم عضو گروه شرکت های همکاران سیستم نرم افزارهای فروشگاهی و راهکارهای یکپارچه مالی و بازرگانی ویژه کسب و کارهای کوچک سپیدار را به نمایشگاه کامکس مشهد آورده است.

 

فناوران- خسرو سالاروند، مدیر امور نمایندگان شرکت سپیدار سیستم در مورد مشخصات نرم‌افزارهای عرضه شده در کامکس گفت: برخی از نرم افزارهای تولید شده مخصوص شرکت‌های کوچک است و یکسری از آنها برای فروشگاه‌ها تعریف شده است.
 وی افزود: سیستم‌های نرم افزاری فروشگاهی سپیدار این امکان را می‌دهد تا کنترل دقیقی بر موجودی محصولات داشته باشیم و سرعت عملیات فروش را افزایش دهیم. وی گفت: در بازار رقابتی امروز دقت و بهره وری بالا در انجام عملیات نیازی جدی است و این نیاز در کسب و کارهای خرده فروشی با توجه به تغییرات سریع و مداوم نیازهای مشتریان محسوس‌تر است. بنابراین یک سیسنم نرم افزاری کارآمد می‌تواند موجب کنترل دقیق و لحظه‌ای باشد.  سالاروند در مورد نرم‌افزارهای ویژه کسب وکارهای کوچک سپیدار نیز گفت: با استفاده از این نرم‌افزار می‌توان تمام فعالیت های مهم روزانه مانند چک‌های دریافتی و پرداختی سررسید شده،چک‌های نزد بانک وصول نشده وغیره را یکجا در صفحه کارتابل دید. همچنین به راحتی می‌توان گزارش‌های لازم جهت تنظیم دفاتر قانونی را استخراج کرد و آنها را طبق آخرین تغییرات مراجع قانونی تغییر داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :