آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 222422
تاریخ انتشار : 19 مهر 1396 11:50
تعداد بازدید : 1076

مخابرات با شعار «همراه با مشتری، همگام با فناوری» در تلکام

شرکت مخابرات ایران با شعار «همراه با مشتری، همگام با فناوری» و با رویکرد مشتری مداری، سرویس محوری و توجه به فناوری های نوین مخابراتی در هجدهمین نمایشگاه بین المللی ایران تلکام حضور می یابد.

ستاد خبری مخابرات ایران- محمدرضا بیدخام، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل و  رییس شورای سیاستگذاری گروه مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام با اعلام این خبر افزود: گروه مخابرات ایران امسال با حضور شرکت های مخابرات ایران، ارتباطات سیار ایران، خدمات اول مخابرات، اول مارکت، گروه کارخانجات شهید قندی، نوران، فراز فنون، بهینه پردازش، ژرف نگر، ارگ جدید، مبین وان، کاراشاپ، آریانا گستر اسپادانا و تعدادی از شرکت های همکار در سالن 6 محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، آخرین دستاوردها و خدمات خود را در معرض دید عموم قرار می دهد.
وی خاطرنشان کرد: پس از چند دوره تجربه موفق شرکت های زیرمجموعه گروه مخابرات در همراهی با یکدیگر، این بار نیز شرکت مخابرات با شعار “همراه با مشتری، همگام با فناوری” به همراه جمعی از شرکت هایی که تجربه سال ها حضور در صنعت مخابرات و فناوری های ارتباطی را به یادگار دارند، در نمایشگاه تلکام 2017 حضور می یابد.
وی افزود: گروه مخابرات ایران، تنها گروه مخابراتی در کشور است که می تواند به همه نیازهای مشتریان خود در هر جا و در هر زمان پاسخ دهد.
 بیدخام افزود: شرکت های خارجی یا نمایندگان آنان از ۱۵ کشور اسلوونی، انگلیس، آلمان، تایوان، چین، روسیه، ژاپن، سوئیس، فرانسه، فنلاند، قزاقستان، کانادا، لتونی، نروژ و یونان در این نمایشگاه مشارکت دارند.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۷ با حضور ۲۲۵ شرکت داخلی و ۹۳ شرکت خارجی برگزار می شود، گفت: حضور شرکت های معتبر خارجی در این نمایشگاه، با هدف انتقال دانش فنی و فناوری روز جهان به کشور و ایجاد فرصتی برای ارتقای صنایع مخابراتی ایران صورت می پذیرد.
هجدهمین نمایشگاه ایران تلکام از ۲۴ تا ۲۷ مهرماه از ساعت 9 تا 17 میزبان علاقه مندان و صاحبان کسب و کار در حوزه سیستم ها، تجهیزات و سرویس های مخابراتی و ارتباطات است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :