آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 222433
تاریخ انتشار : 19 مهر 1396 12:19
تعداد بازدید : 1351

صدور ماهانه 2/5 میلیون کارت هوشمند ملی

سخنگوی سازمان ثبت احوال با بیان صدور ماهیانه دو میلیون و ۵۰۰ هزار کارت هوشمند ملی گفت: کارت های قدیمی سال آینده بی اعتبار می شود.

مهر - سیف الله ابوترابی با بیان اینکه روند صدور کارت های ملی هوشمند طبق برنامه ریزی درحال انجام است، اظهار کرد: در حال حاضر همکاری خوبی بین سازمان ها و ادارات مربوطه و به ویژه اداره پست وجود دارد.
وی افزود: هم اکنون ۲۷ میلیون کارت هوشمند صادر شده و این در حالی است بر اساس آمار ماهیانه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار کارت صادر می شود.
سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: با توجه به هماهنگی ها صورت گرفته و گسترش دفاتر در سطح کشور درحال حاضر صدرو کارت هوشمند به ۱۵ روز رسیده است و این در حالی است که تعرفه های دریافتی نیز روی سایت سازمان و دفاتر صدور کارت نصب شده است.
ابوترابی با بیان اینکه اعتبار کارت های ملی تا پایان سال خواهد بود، افزود: با توجه به زمان باقی مانده از هموطنان درخواست می شود هر چه زودتر برای تعویض کارت خود اقدام کنند.
وی با بیان اینکه زمان اعلام شده برای استفاده از کارت های ملی قدیمی تمدید نخواهد شد، ادامه داد: در سال آینده کارت های ملی بی اعتبار شده و در هیچ سازمان و دستگاه های مورد تایید نخواهد بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :