آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 222462
تاریخ انتشار : 20 مهر 1396 1:36
تعداد بازدید : 1214

بررسی نهایی تعرفه اینترنت غیر حجمی در رگلاتوری

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه تغییر در روش فروش حجمی اینترنت ثابت در کمیسیون تنظیم مقررات در دست بررسی است، گفت: کاهش هزینه ها و خروج از حالت حجمی دو شاخص مهمی است که باید در تغییر روش ارایه اینترنت لحاظ شود.

روابط عمومی وزارت ارتباطات- محمد جواد آذری جهرمی دیروز پس از پایان جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود: تغییر در روش فروش اینترنت حجمی در بخش ثابت یکی از موضوع هایی بود که از نخستین روز آغاز به کار دولت دوازدهم بر آن تاکید شده است.
وزیر ارتباطات ادامه داد: بر این اساس اکنون بحث های کارشناسان با اپراتورهای عرضه کننده و اعضای کمیسیون تنظیم مقررات که مرجع اصلی تصویب تعرفه ها است در جریان است.
آذری جهرمی اظهار کرد: در جلسه بعدی، کمیسیون وارد شور در باره نهایی شدن تغییر در روش فروش اینترنت حجمی بخش ثابت می شود که پس از تصویب آن درباره جزییات این طرح اطلاع رسانی می شود.
وی تصریح کرد: اصل بحث این است که یک وحدت نظر در این باره وجود دارد که در روش جدید هم باید کاهش هزینه ها مدنظر قرارگیرد و علاوه بر آن روش فروش حجمی اینترنت ثابت تغییر کند.
عضو هیات دولت درباره علت عصبانیت آمریکا از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه سپاه هیچ فاصله ای با مردم ندارد، گفت: رویکرد سپاه ایستادن در کنار ملت های مسلمان جهان چه درعراق، سوریه، یمن و افغانستان است.
آذری جهرمی ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره به یاری مردم مظلوم شتافته و طبیعی است که دولت مردان آمریکا از این رویکرد سپاه عصبانی باشند.
عضو کابینه دولت دوازدهم با بیان اینکه سپاه از دل مردم است، گفت:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مورد حمایت مردم و دولت است.
وی افزود: امید است دولتمردان آمریکا این اشتباه را انجام ندهند که نسبت به سپاه گستاخی کنند چراکه مردم و دولت این گستاخی را بی پاسخ نمی گذارند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :