آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 222473
تاریخ انتشار : 20 مهر 1396 2:24
تعداد بازدید : 1502

قفسه

قفسه

ناپیدا
نويسنده: پل استر
مترجم: خجسته کیهان
ناشر: افق
قيمت: 16 هزار تومان
پل استر در این رمان داستان هایی تو در تو خلق می کند که گاه به ادبیات معمایی شباهت دارند. راوی با کاویدن زندگی رو به زوال آدام واکر پردازش شخصیت منفی داستان را به اوج می رساند. نشر افق ناپیدا را با خرید کپی همزمان با انتشار جهانی اثر منتشر کرده است.


جلد هشتم از مجموعه تام گیتش 
نويسنده: لیز پیشون
مترجم: آتوسا صالحی
ناشر: افق
قيمت: 18 هزار تومان
بعضی وقت ها تصمیم گیری اصلاً کار راحتی نیست؛ مخصوصا اگر خواهــر اخمو و بداخـلاق آدم بالای ســرش ایسـتاده باشد. و اما مأموریت جدید مامان یک خانه تکانی اساسی است. می گوید اگر خودم وسایل دورریختنی ام را دور نریزم، او این کار را برایم می کند. که واقعاً فاجعه است! خوشبختانه شانس می آورم و عهد بوقی ها به موقع به دادم می رسند (مثل همیشه).


علاج مرگ
نويسنده: جیمز دشنر
مترجم: مینا موسوی
ناشر: افق
قيمت :22 هزار تومان
«اینجا آخر خط است! سازمان شرارت همه چیز را از توماس گرفته: زندگی، خاطرات و حالا هم دوست هایش. تنها یک آزمون دیگر باقی مانده تا آزمایش ها کامل شوند اما شرارت نمی داند که توماس تمام حوادث گذشته را به یاد دارد. زمان دروغ به پایان رسیده اما حقیقت ممکن است خطرناک تر از چیزی باشد که توماس تصور می کند. یعنی کسی از این ماجرا جان سالم به در می برد؟»
این کتاب، جلد سوم از مجموعه دونده هزار تو است. مجموعه دونده هزارتو داستانی نفس گیر و هوشمندانه است که طرفداران بسیاری در سراسر جهان دارد و بیش از 3 میلیون نسخه از آن تنها در آمریکا به فروش رفته است. دونده هزارتو از سوی مجله کِرکِس ریویو به عنوان بهترین رمان نوجوان سال انتخاب شده و بر اساس آن سریالی داستانی به همین نام به نمایش درآمده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :