آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 222516
تاریخ انتشار : 22 مهر 1396 8:37
تعداد بازدید : 1253

قرارداد خدمات انفورماتیک و BPC روسیه برای اتصال به شبکه‌های بین‌المللی پرداخت

«شتاب» جهانی شد

شرکت خدمات انفورماتیک به نمایندگی از بانک مرکزی ایران به منظور فراهم کردن امکان اتصال به شبکه های بین المللی پرداخت با شرکت BPC روسیه قرارداد همکاری امضا کرد.

فناوران- سید ابوطالب نجفی، مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک با اعلام این خبر گفت: از چندی پیش که مسوولیت اتصال به شبکه های بین المللی پرداخت در قالب نقشه راه بانک مرکزی به شرکت ابلاغ شد، مقدمات برگزاری مناقصه بین المللی برای تهیه یک سامانه سوییچ کارت استاندارد با تهیه اسناد مناقصه بوسیله کلیه ذینفعان آغاز و نهایی شد و سپس آگهی مناقصه در نشریات داخلی و خارجی منتشر شد. 9 شرکت خارجی اسناد مناقصه را دریافت کردند و پس از برگزای کنفرانس مناقصه، نهایتا پنج شرکت پیشنهادات شان را ارسال کردند و پس از ارزیابی فنی و بازرگانی پیشنهادهای دریافت شده، شرکت های World line  (فرانسه)، Open way (روسیه) و BPC (روسیه) بر اساس میانگین نمرات ارزیابی رتبه بندی 
شدند.
به گفته مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک، پس از گشایش پاکت های مالی شرکت های پیشنهاد دهنده، رتبه بندی شرکت ها بر اساس فرمول از پیش تعیین شده، امتیازات کسب شده و قیمت پیشنهادی صورت گرفت و در نهایت شرکت BPC روسیه به عنوان برنده مناقصه انتخاب شد.
نجفی تصریح کرد: مذاکره با شرکت BPC برای تهیه و تنظیم اسناد قرارداد با این شرکت تا روز 17 مهرماه به سرانجام رسید و در نهایت قرارداد اجرای پروژه بین شرکت روسی و شرکت خدمات انفورماتیک در روز 19 مهرماه 1396 امضا شد.
مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک اظهار امیدواری کرد که با همکاری تمامی متخصصان  و مدیران صنعت بانکی در زمان تعیین شده زیرساخت های لازم برای اتصال بانک های کشور به شبکه های بین المللی پرداخت فراهم شود.
بر اساس این گزارش شرکت BPC، علاوه برتجارب اجرای چندین پروژه مشابه در کشورهای مختلف، در ایران نیز تاکنون قرارداد پیاده سازی سامانه سوییچ کارت خود را با چند بانک داخلی منعقد کرده است. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :