آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 223482
تاریخ انتشار : 3 آبان 1396 12:1
تعداد بازدید : 1024

مدیر منطقه‌ای لینکسیس در حاشیه نمایشگاه جیتکس اعلام کرد:

آواژنگ؛ تنها نماینده رسمی لینکسیس در ایران

مدیرعامل شرکت لینکسیس در خاورمیانه، ترکیه و آفریقا اعلام کرد که تنها نماینده رسمی ارایه راهکارها و خدمات در ایران شرکت آواژنگ است.

فناوران - نمایشگاه جیتکس 2017 که در دبی برگزار شد، فرصتی بود تا گفت وگویی داشته باشیم با مدیرعامل لینکسیس در منطقه، امان اله خان و از وی درباره محصولات و سیاست های جدید این شرکت خوش نام بپرسیم.
وی در پاسخ به این سوال که حضورتان در نمایشگاه امسال قطعاً با برنامه هایی که برای بازار ایران دارید مرتبط است، گفت: ما در بازار ایران حضوری طولانی داریم که گاهی اوقات به دلیل برخی مشکلات اندکی کم رنگ شده است. ما حضور قدرتمند خود را مجدداً در ایران و بازار ایران از طریق شرکت گلدن سیستمز و شریک تجاری آن، آواژنگ اعلام کرده ایم و مطمئن هستیم که با توجه به تجربه بالای آواژنگ می توانیم همکاری بسیار خوب و موفقی را رقم بزنیم.
امان اله خان در پاسخ به چگونگی این همکاری گفت: ما هم اکنون تنها نماینده ای که در ایران داریم، مجموعه آواژنگ است. ما انتظار داریم که این همکاری منجر به ایجاد یک کانال قوی فروش و خدمات پس از فروش شود. ضمن آنکه همه نوع پشتیبانی لازم اعم از مالی، فنی، آموزشی و خدمات پس از فروش را در آواژنگ خواهیم داشت.
مدیرعامل لینکسیس خاورمیانه، ترکیه و آفریقا درباره کیفیت همکاری با آواژنگ گفت: تجربه بسیار بالا و موفق این شرکت و در اختیار داشتن چندین دفتر کار، انبارهای بزرگ، توان مالی و امکان ارایه گارانتی، به ما این اطمینان خاطر می دهد که این همکاری با مجموعه آواژنگ بسیار موفق خواهد بود و همان گونه که آواژنگ در توزیع سایر راهکارهای آی تی موفق بوده، در این زمینه نیز موفق خواهد بود و لینکسیس همچون قبل جایگاهی شایسته خواهد داشت.
وی همچنین افزود: ما مطمئن هستیم که دشواری هایی برای حضور موفق در بازار ایران خواهیم داشت، ولی ما نمی خواهیم فروش لینکسیس فقط به صورت فروش و بدون نظارت یا پشتیبانی فنی باشد، کاری که شاید هم اکنون در بازار در حال انجام است. ما می خواهیم راه حل های کامل را به مشتریان عرضه کنیم و همه آن ها را متوجه این موضوع کنیم که تنها مسیر فروش رسمی محصولات ما از طریق آواژنگ و نمایندگان آن است و سایر راه های فروش محصولات را به هیچ عنوان تأیید نمی کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :