آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 223483
تاریخ انتشار : 3 آبان 1396 12:2
تعداد بازدید : 649

معرفی رسمی آسیاتک به بازار سرمایه

جلسه معارفه این شرکت برای ورود به بازار سرمایه عصر دوشنبه اول آبان ماه با حضور جمعی از مدیران شرکت های سرمایه گذاری، کارگزاری، تامین سرمایه، فعالان حقوقی و حقیقی بازار سرمایه به همراه هیات مدیره و مدیران آسیاتک برگزار شد.

فناوران - در ابتدای این همایش محمدعلی یوسفی زاده مدیرعامل شرکت آسیاتک گزارشی درباره برنامه های آتی و اطلاعات عملکرد مالی و دستاوردهای فنی  این شرکت ارایه کرد.
مدیرعامل آسیاتک درباره خدمات این شرکت به مشتریان ازجمله ارایه اینترنت پرسرعت بر مبنای ADSL جهت مصارف خانگی و سازمانی، امکان ایجاد شبکه خصوصی مجازی VPN جهت اتصال بین دفاتر و شعب مختلف سازمان ها، ارایه خدمات پهنای باند اختصاصی با زیرساخت های مختلف، امکان ارایه خدمات میزبانی وب، دامنه اینترنتی، ایجاد و ارایه سرویس های ارزش افزوده، ارایه وای فای در اماکن عمومی، ارائیه WiFi–PTMP و سرویس ویدیوی درخواستی VOD را از جمله این خدمات دانست.حمیدرضا دانش کاظمی، مشاور پذیرش شرکت آسیاتک نیز با بیان اینکه عمده درآمدهای شرکت از 3 بخش تامین می شود که بخش اول و عمده آن بر مبنای ADSL است (VDSL هم به آن اضافه می شود)، بخش دوم درآمدها از فروش پهنای باند اختصاصی و بخش سوم خدمات دیتاسنتر است که به طور معناداری در سودآوری شرکت تاثیرگذار است. وی ضمن اعلام مسوولیت بازارگردانی یکساله این سهم پس از عرضه به صندوق بازارگردانی سهم آشنای یکم، درباره برنامه های آتی افزایش سرمایه گفت: آسیاتک مطابق برنامه هیات مدیره درصدد است یک سال پس از پذیرش در بورس تهران (محدوده اواخر سال 96 یا اوایل سال 97) پیشنهاد افزایش سرمایه 200 درصدی داده تا در صورت موافقت سازمان بورس، سرمایه را از محل مطالبات و آورده سهامداران به 90 میلیارد تومان برساند. 
دانش کاظمی با بیان پیش بینی سود 40 میلیارد تومانی در سال جاری گفت: 80 میلیارد تومان سود در سال 97 مطابق برنامه کسب و کار شرکت پیش بینی شده که نشان از رشد قابل توجه حاصل از راه اندازی سرویس های جدید و طرح های توسعه ای آتی شرکت است. همچنین گزارش ارزش گذاری شرکت مشتمل بر برآورد سود شرکت تا سال 99 هم قبل از عرضه، افشا خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :