آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22352
تاریخ انتشار : 15 بهمن 1391 10:35
تعداد بازدید : 1168

ساخت بازی رایانه ای”جاده های نبرد”با موتور ایرانی

بازی رایانه ای “جاده های نبرد” را شرکت پژمان پارسه با طراحی موتور ایرانی می سازد.

معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای- این بازی به سبک استراتژیک و زیر سبک تاور دیفنس (دفاعی) با مشارکت این بنیاد تولید و در مرحله تکمیلی قرار دارد.
بازی رایانه‌ای “جاده‌های نبرد” دارای تیم قوی ایرانی است که به شکل بومی در این زمینه فعالیت می‌کنند.
موتوربازی جاده‌های نبرد را گروه سازنده تولید کرده و مراحل پایانی را سپری می‌کند. این بازی شامل 10 مرحله متنوع بوده که هر مرحله دارای ویژگی منحصربه‌فرد از نظر گرافیکی، گیم پلی، صدا و غیره است.
بر این اساس در بازی جاده‌های نبرد، پنج تاور (برج دفاعی) در اختیار بازیکن قرار داده می‌شود که هر تاور تا سه مرحله ارتقا یافته و پس از آن تا سه مرحله دیگر توانایی مخصوص همان تاور آزاد و ارتقا می‌یابد.
بازی جاده‌های نبرد علاوه بر بازی اصلی دارای بازی‌های کوچک (مینی گیم) است که این امکان را به کاربران می‌دهد تا با کسب امتیاز خاص جدا از فرآیند طبیعی بازی امکان انتخاب دیگر بازی را نیز داشته باشد و وارد چالش جداگانه‌ای در این بازی شوند.
قهرمان مبارز سیاره، مامور استفاده از این سلاح‌های جدید برای محافظت از مردم در برابر مهاجمان شد. اکنون در هر نقطه از سیاره که مهاجمان قصد حمله داشته باشند او مردم را به پناهگاه فرا می‌خواند تا با استفاده از سلاح‌های جدید دشمنان را نابود کنند. این نبرد در یک روستای دور افتاده شروع می‌شود اما در سیاره پایان نمی‌یابد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :