آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 223578
تاریخ انتشار : 6 آبان 1396 8:45
تعداد بازدید : 528

ریزر کیبورد ارزان قیمت Cynosa Chroma را معرفی کرد

شرکت ریزر تا کنون کیبوردهای مختلفی برای کاربران ویژه خود معرفی کرده است کهCynosa Chroma گل سر سبد آنهاست.


فناوران- این کیبورد به دکمه های نرم و روانی مجهز شده که در مقابل رطوبت مقاوم است.  همچنین هر کلید با نور RGB اختصاصی روشن می شود و به این ترتیب می توان با بهره گیری از تکنولوژی Razer Chroma، تجربه بازی همه جانبه ای از بازی به دست آورد.
از لحاظ طراحی ظاهری این کیبورد دارای 24 منطقه زیر دکمه ها است که می توان نور آن را در قالب یک مجموعه تنظیم کرد. 
در این کیبورد هر دکمه دارای نوری جداگانه است که می­توان رنگ مدنظر خود را از میان 8/16 میلیون رنگ در نظر گرفته شده برای دکمه­ ها انتخاب کرد. البته به صورت پیش فرض پروفایل های نوردهی روی دکمه­ های کیبورد تعریف شده اند که در صورت نصب و انجام بازی های Overwatch، Quake Champions، Diablo و دیگر بازی های پرطرفدار و در طول بازی با تغییر رنگ مواجه می شوند. به این ترتیب کاربران این کیبورد با یک نمونه هیجان انگیز مواجهند که هیچ وقت تکراری نمی­شود و در لحظات مختلف بازی آنها را شگفت­زده می کند.
Chroma و Cynosa Chroma Pro اولین کیبوردهای ریزر هستند که با نرم افزار نسخه بتای Razer Synapse 3 عرضه می شوند. Synapse به کاربران امکان انتخاب المان های نوردهی و کارایی آن را می دهد. کاربران می توانند به کمک نرم افزار، ماکروها و وظیفه دکمه ها را در کیبورد تعریف کنند که با عوض شدن سیستمی که به آن متصل شده، ثابت می ماند. 
جدیدترین نسخه از تنظیم کننده ابری این شرکت، اجازه سفارشی سازی تنظیمات و افکت های نور را بیشتر از همیشه فراهم می کند.
مین لیانگ تن، مدیرعامل شرکت ریزر می­گوید: Razer Chroma یک تکنولوژی ضروری برای خلق تجربه ای همه جانبه از بازی است. با کیبوردهای Razer Cynosa و Cynosa Pro بیشتر گیمرها به چنین تجربه ای دست پیدا می کنند. امروز Cynosa یکی از پربارترین کیبوردهای پایین رده برای گیمرها ست که نسبت به قیمت، قابلیت های زیادی برای آن ها به همراه دارد.
کیبورد Razer Cynosa Chroma قیمتی حدود 60 دلار دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :