آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 223579
تاریخ انتشار : 6 آبان 1396 9:15
تعداد بازدید : 462

ال­ جی از بازار صوتی و تصویری 404 میلیون دلار درآورد

شرکت ال جی میزان درگزارش سه ماهه سوم سال 2017 میزلان درآمدش را به مبلغ 13/44 میلیارد دلار اعلام کرد.

فناوران-  این میزان نشان دهنده بیش از 15 درصد رشد نسبت به همین سه ماهه مالی در سال گذشته است. همچنین درآمد تمام بخش های مختلف شرکت ال جی بیشتر از همین بازه زمانی در سال گذشته بوده است. درآمد عملیاتی سه ماهه با میزان 455/7 میلیون دلار در مقایسه با سال 2017 تقریبا دو برابر شده و نشان دهنده سودآوری قدرتمند ال جی در بخش صوتی تصویری و لوازم خانگی است. این در حالی است که محیط تجاری دنیا به خاطر بیشتر شدن نگرانی ها برای معاملات تجاری، کمی محتاط و کم تحرک شده است.
بخش صوتی تصویری ال جی بیشترین میزان سود عملیاتی فصل به فصل را با میزان 404/39 میلیون دلار اعلام کرده است. همچنین این بخش به لطف تقاضای بالا برای تلویزیون های پیشرفته در بازارهای آمریکا و آسیا، بیشترین میزان سود حاشیه ای به میزان 9/9درصد را ثبت کرده است. فروش این بخش با میزان 4/09 میلیارد دلار، رشدی 12 درصدی نسبت به همین بازه زمانی در سال 2016 داشته است. این امر نشان می دهد که استراتژی ال جی برای غلبه بر رقبا به وسیله توسعه قطعات و لوازم جانبی پیشرفته در بخش تلویزیون با تمرکز روی مدل های OLED و Ultra HD جواب داده است. میزان فروش تلویزیون های OLED در سه ماهه سوم به اندازه کل فروش این تلویزیون ها در سال 2016 و دو برابر فروش در سال 2015 برآورد شده است.
بخش لوازم خانگی و تهویه مطبوع هوای ال جی بار دیگر بیشترین سهم درآمدی از مجموع درآمد این ماه را با میزان 4/4 میلیارد دلار از آن خود کرد. عددی که نشان دهنده رشد 16 درصدی این بخش در مقایسه با همین بازه زمانی در سال گذشته است و به لطف فروش زیاد در بازارهای آمریکای شمالی، اروپا و آسیا و به خصوص بازارهای داخلی محقق شده است. درآمد عملیاتی این بخش معادل 357/16میلیون دلار است که حاکی از رشد 26 درصدی سالانه است.
 انتظار می رود تقاضا برای خرید محصولات پیشرفته و مدرن ال جی در بازارهای اروپا، آمریکای جنوبی، آسیا و به خصوص کره همچنان قوی باقی بماند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :