آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22374
تاریخ انتشار : 15 بهمن 1391 11:8
تعداد بازدید : 637

بدون تیتر

ایلنا- مشتریان بانک سامان برای بهره مندی از این سامانه می توانند با مرکز سامان ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرند و پس از ورود به سامانه تلفن بانک سامان و وارد کردن شماره مشتری و رمز تلفن بانک، از خدمات متنوع آن استفاده کنند.
این گزارش می افزاید: افزون بر گزینه های «عملیات سپرده»، «عملیات چک»، «پرداخت انواع قبض های مصرفی» و «تغییر رمز» که تاکنون در این سامانه وجود داشت، گزینه «عملیات کارت» با قابلیت های جدید، دریافت «شماره شبا سپرده» نیز به این سامانه افزوده شد.
در گزینه «عملیات کارت» سامانه جدید دریافت مانده کارت، انتقال وجه از کارت به کارت یا از کارت به سپرده، دریافت صورت حساب و مسدود کردن کارت برای مشتریان امکان پذیر شده است.

معاون رییس‌جمهور در اجرای قانون اساسی با اشاره به لغو مصوبه اخیر هیات وزیران درباره تفویض اختیارات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به معاون اول رییس‌جمهور از سوی رییس مجلس گفت: اگر این روند ادامه پیدا کند، قطعا دولت این موضوع را به هیات عالی حل اختلاف ارجاع خواهد داد.
مدیر مرکز برنامه‌ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن گفت: استفاده هم‌زمان از اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن و حساب صندوق پس‌انداز برای احداث یک واحد مسکونی، در مجموع تا سقف 500 میلیون ریال در صورت رعایت ضوابط، امکان‌پذیر است.
معاون وزیر دادگستری از تصویب لایحه‌ای در هیات وزیران خبر داد که در صورت تصویب مجلس دادسراها و سازمان زندان‌ها زیرمجموعه دولت قرار می‌گیرد.
کميسيون برنامه، ‌بودجه و محاسبات مجلس در جلسه دوشنبه همین هفته با دعوت از وزير کشور براي پاسخگويي به سوال نمايندگان، موضوع هدفمندسازي يارانه‌ها را بررسي مي‌کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :