آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 223892
تاریخ انتشار : 9 آبان 1396 11:6
تعداد بازدید : 612

همراه اول به زائران اربعین وای فای رایگان می دهد

همراه اول اعلام کرد: کانال های ارتباطی گسترده جهت بهبود ارتباط موبایلی زائران اربعین ایجاد شده است.

شرکت ارتباطات سیار - با نزدیک شدن اربعین حسینی، اپراتور اول ظرفیت شبکه 2G، 3G، 4G خود را برای مکالمه و اینترنت، در پایانه های مرزی، به بیش از دو برابر افزایش داده و تدابیر ویژه ای را برای این مراسم در نظر دارد.
همراه اول برای ارایه خدمات ارتباطی هرچه بهتر به زائرین اربعین حسینی، در پایانه های مرزی خسروی، مهران، شلمچه و چذابه، ظرفیت آنتن های BTS خود را در مقایسه با اربعین سال گذشته به بیش از ۲ برابر افزایش داده و نیز قرار است در این پایانه ها، کارشناسان، زائرین را برای استفاده صحیح از خدمات ارتباطی در نظر گرفته شده راهنمایی کنند.
بنابر این گزارش، همچنین در چهار پایانه مذکور، به منظور پوشش ارتباطی بهتر زائرین پیاده روی اربعین حسینی، وای فای رایگان همراه اول ارایه می شود. استفاده از وای فای همراه اول با نام تجاری «وای فای اول»، از تاریخ ۹ تا ۲۳ آبان ماه به مدت دو هفته برای مشترکاین همراه اول در چهار نقطه مرزی ایران رایگان است.
قبل و پس از تاریخ ذکر شده، مشترکانی که در این نقاط از «وای فای اول» استفاده می کنند، چنانچه بسته اینترنت آنها دارای حجم رایگان وای فای اول باشد (بسته های ماهانه۱+۱، ۲+۲ و ۴+۴)، از حجم وای فای آنها و اگر بسته اینترنت آنها هدیه وای فای نداشته باشد، از حجم بسته آنها کسر می شود. همچنین مشترکانی که بسته اینترنت فعال ندارند، در صورت استفاده از وای فای اول در این نقاط (قبل و پس از تاریخ مذکور)، تعرفه آزاد برای آنها محاسبه می شود؛ بنابراین توصیه می شود، مشترکان قبل از استفاده در تاریخ های غیر رایگان، یک بسته اینترنت فعال کنند.
همراه اول به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی، با همکاری اپراتورهای عراقی سرویس رومینگ بین الملل مکالمه، پیامک و اینترنت همراه با تعرفه ویژه آماده کرده است. البته روشن کردن گوشی تلفن همراه هزینه ندارد و دریافت پیامک نیز رایگان است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :