آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224077
تاریخ انتشار : 11 آبان 1396 10:22
تعداد بازدید : 937

حضور اپ استورها در نمایشگاه

مدیر بخش نرم افزارهای تلفن همراه یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال گفت: یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال با هدف ارایه آخرین دستاوردها، توانایی ها و آشنایی هرچه بیشتر کاربران با حوزه رسانه های دیجیتال و فضای مجازی به ویژه نرم افزارهای تلفن همراه برگزار می شود.

فناوران- حسین نادرخانی با بیان این مطلب افزود: رشد بالای استفاده از ابزارهای هوشمند بین مردم، نقش و اهمیت تلفن همراه در بین کاربران را بیش از پیش افزایش داده است و این مساله نیاز به توجه ویژه به بخش نرم افزارهای تلفن همراه را نمایان می کند.
وی تاکید کرد: بخش نرم افزارهای تلفن همراه با هدف آشنایی مردم با فرصت ها، آسیب ها و چالش های این حوزه ایجاد شده است و طیف گسترده ای از شرکت ها، سازمان ها و مراکز معتبر پژوهشی مرتبط با حوزه رسانه های دیجیتال در آن شرکت می کنند.
مدیر بخش نرم افزارهای تلفن همراه یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال اظهار داشت: در نمایشگاه امسال فروشگاه های عرضه بازی و نرم افزارهای تلفن همراه (اپ استورها)، تولیدکنندگان محتواهای اپراتورها، کسب و کارهای نوپای اینترنتی (استارت آپ ها) و توسعه دهندگان نرم افزارهای موبایلی آخرین دستاوردهای خود را در معرض بازدید عموم مردم قرار خواهند داد.
نادرخانی همچنین خاطرنشان کرد که در بخش جنبی نمایشگاه کارگاه ها و نشست های تخصصی با هدف آشنایی بیشتر فعالان این حوزه و همچنین عموم مردم با کسب و کارهای اینترنتی و همچنین ارتقای سطح سواد رسانه ای بازدید کنندگان برگزار می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :