آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224079
تاریخ انتشار : 11 آبان 1396 10:25
تعداد بازدید : 1024

هرمز شجاعی مهر:

شامد الزام امروز ماست

مدیر مسوول نشریه خانواده سبز گفت: در راستای قانونمندی در فضای فضای مجازی با طرح شامد یا شناسنامه الکترونیکی دیجیتال خیلی موافق هستم.

ستاد خبری نمایشگاه رسانه های دیحیتال- هرمز شجاعی  مهر در حاشیه نمایشگاه مطبوعات تهران درخصوص رسانه های دیجیتال گفت: در حال حاضر ناخواسته در شرایطی زندگی می کنیم که رسانه های مکتوب جایگاه واقعی و اصلی خودشان را از دست داده اند؛ حتی رسانه ای صوتی و تصویری.
وی ادامه داد: امروز فضای مجازی به دلیل اینکه خیلی در دسترس است مورد توجه مردم قرار گرفته، مردم در هر نقطه می توانند به راحتی از آن استفاده کنند و همین موضوع باعث گسترش و فراگیری شبکه های اجتماعی شده است.
وی تاکید کرد: در رسانه های فضای مجازی مطلع می شوید؛ اما به علم و دانش اضافه نمی کنند.
شجاعی مهر درباره برنامه های این نشریه در فضای مجازی اظهار کرد:از آنجا که نظرها همه به سمت و سوی فضای مجازی است، ما هم تلاش کرده ایم که نشریه خانواده سبز را به این سمت ببریم و یک کانال تلگرام و اپلیکیشنی که مردم می توانند این نشریه را با تمام قصه هایش ببینند و درآن مشارکت داشته باشند.
وی بیان کرد: نیمی از تلاش ما در خانواده سبز همچنان مکتوب است و نیمی دیگر هم معطوف به فضای مجازی است.
مدیر مسول نشریه خانواده سبز درباره طرح شامد عنوان کرد: در راستای قانونمندی در فضای فضای مجازی با طرح شامد یا شناسنامه الکترونیکی دیجیتال خیلی موافق هستم چرا که اگر در فضای مجازی مدیریت داشته باشیم مردم ما را بهتر می پذیرند. همچنین ما خودمان نیز مسوولیت پذیرتر می شویم و در قبال مطلبی که ذکر می کنیم دقت بیشتری به خرج می دهیم.
وی با بیان اینکه با این طرح، بی هوا و بیخودی چیزی را در کانال ها و گروه ها منتشر نمی کنیم و مردم را گرفتار نمی کنیم، اظهار داشت: بنظر من اگر یک پایگاهی برای ساماندهی فضای مجازی داشته باشیم که شناسایی شویم طبعا هویت دار خواهیم شد و در قبال کاری که انجام می دهیم خود را مسوول می دانیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :