آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224287
تاریخ انتشار : 14 آبان 1396 11:34
تعداد بازدید : 518

درآمد 30 میلیارد دلاری اپل از فروش آیفون X

باتوجه به تغییرات آیفون ۱۰ نسبت به نسل های قبل ، انتظار می رود این گوشی به تنهایی درآمدی ۳۰ میلیارد دلاری در تعطیلات سال نوی میلادی عاید اپل کند.

فناوران - با توجه به فناوری های جدیدی نظیر تشخیص چهره، واقعیت افزوده و همچنین طراحی جدید و خاص آیفون 10، انتظار می رود با وجود قیمت بالا، تقاضای زیادی برای خرید این دستگاه در تعطیلات سال نو میلادی وجود داشته باشد. تحلیلگر موسسه مورگان استنلی پیش بینی کرده است که به لطف تغییرات چشمگیر این دستگاه، کاربران نیاز بیشتری به تغییر تلفن هوشمندشان حس خواهند کرد؛ همین موضوع باعث خواهد شد که با صرفه جویی در سایر هزینه ها، شاهد اشتیاق بیشتری برای خرید این دستگاه باشیم.
این تحلیلگر، دلیل عمده اشتیاق کاربران برای خرید آیفون ۱۰ را مربوط به سبک طراحی جدید و منحصر به فرد آن می داند. عمر باتری بالاتر، صفحه نمایش لبه به لبه، فناوری فیس آی دی و ویژگی واقعیت افزوده، همگی دست به دست هم داده اند که پس از سال ها، امسال شاهد صف های طولانی پشت در فروشگاه های اپل باشیم. 
باتوجه به اتمام پیش از موعد موجودی آیفون ۱۰ در بازه پیش خرید، تحلیلگر مورگان استنلی انتظار دارد که آیفون ۱۰ درآمدی ۳۰ میلیارد دلاری در تعطیلات سال نو میلادی عاید اپل کند؛ همچنین پیش بینی می شود که فروش کلی آیفون ۸، ۸ پلاس و آیفون ۱۰ در این بازه به 6/52 میلیارد دلار برسد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :