آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224345
تاریخ انتشار : 15 آبان 1396 10:35
تعداد بازدید : 678

برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت پروژه ICT

سرپرست اداره آموزش های کوتاه مدت دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات گفت: با تاکید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، کارگاه آموزشی مدیریت پروژه ICT از امروز 14 آبان به مدت 2 روز در محل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود.


وزارت فاوا- فاطمه کفشدوز محمدی درباره برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت پروژه در ICT  گفت: با توجه به تاکید وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات در زمینه فراگیری آموزش های مربوط به پروژه های ICT  توسط مدیران ارشد و میانی وزارت ارتباطات وشرکت های تابعه ، برگزاری این دوره ها طراحی شده است.
وی ادامه داد: برگزاری این نشست های آموزشی برای مدیران، موجب تسریع در انجام امور می شود، همچنین مدیران می توانند نظارت آگاهانه ای به پروژه های زیر نظر خود داشته باشند.
محمدی با بیان این که این کارگاه آموزشی با عنوان مدیریت پروژه درICT  در 2 روز و 16 ساعت طراحی شده است گفت: این کارگاه آموزشی با حضور مسعود نارنجی عضو هیات علمی دانشگاه آزاد از امروز 14 آبان آغاز شده و تا 15 آبان ماه ادامه دارد.  
وی گفت: تعاریف و مفاهیم، استانداردها و متولوژی های مرجع 1، فراینده های مدیریت پروژه، ارکان پروژه، مستندات مدیریت پروژه و دفتر مدیریت پروژه از عناوین اصلی این کارگاه آموزش 2 روزه است.
سرپرست اداره آموزش های کوتاه مدت دانشکده پست و مخابرات افزود: در این دوره به نحوی برنامه ریزی شده است که آموزش ها به صورت تعاملی و کاربردی ارایه شود و شرکت کنندگان در این کارگاه به صورت فعال در مباحث شرکت و مشکلات پروژه های خود را مطرح کنند.
وی درباره شرکت کنندگان این کارگاه آموزشی گفت: شرکت کنندگان این کارگاه از مدیران میانی و کارشناسان شرکت زیرساخت، سازمان فضایی ایران، سازمان تنظیم مقررات  و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هستند. 
محمدی با اشاره به تاکید وزیر ارتباطات به برگزاری دوره های منظم برای مدیران ارشد و میانی دستگاه های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: امیدواریم این کارگاه های آموزشی با استقبال و حمایت مدیران ارشد ادامه داشته باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :