آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224346
تاریخ انتشار : 15 آبان 1396 10:36
تعداد بازدید : 601

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران اعلام کرد

تشدید بازرسی ها برای کشف کالای قاچاق در بازار کامپیوتر

رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران با بیان تشدید بازرسی های گسترده از اصناف برای کشف و برخورد با کالای قاچاق گفت: از روز گذشته بازرسان ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بازرسی گسترده ای از بازار IT را در دستور کار خود قرار دادهاند و در صورت نیاز این بازرسی پس فردا نیز تکرار خواهد شد.

فارس- مهدی میرمهدی، رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه با بیان آغاز بازرسی برای کشف و برخورد با کالای قاچاق از روز گذشته در بازار رایانه گفت: مقرر شد از روز 14 آبان ماه بازرسی گسترده ای در سطح بازار انجام شود و در صورت نیاز این بازرسی در روز 15 آبان نیز تا پاکسازی بازار از کالای قاچاق ادامه خواهد 
داشت.
وی گفت: برنامه بازرسی و کشف کالای قاچاق طبق زمانبندی در تمام اصناف در حال اجراست که نوبت بازرسی بازار IT روز 14 آبان مقرر شده است.
میرمهدی خاطرنشان کرد: این بازرسی از سوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و گمرک جمهوری اسلامی ایران انجام می شود.
رییس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران گفت: بازرسان برای پاک کردن بازار از کالای قاچاق به تمامی واحدهای صنفی مراجعه می کنند و در صورت مشاهده این کالاها هر گونه تخلف که بر عهده مسوول واحد صنفی است و با واحد متخلف برخورد خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: واحدهای صنفی حتماً باید فاکتور رسمی برای کالاهای خود داشته باشند و به بازرسان ارایه کنند.
میرمهدی اظهار امیدواری کرد با شدت گرفتن بازرسی ها در اصناف انتظار می رود در چندین مرحله به زودی بازار از کالای قاچاق خالی شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :