آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224366
تاریخ انتشار : 15 آبان 1396 11:15
تعداد بازدید : 477

صفحه کلید هم وارد دنیای واقعیت مجازی شد

شرکت های لاجیتک و اچ.تی.سی صفحه کلید را به دنیای واقعیت مجازی خواهند برد، به این صورت که یک ردیاب، دست ها و یک کیبورد کامل را شبیه سازی کرده و آن را به دنیای واقعیت مجازی وارد می کند.


ایسنا – بر اساس گزارش منتشر شده از سوی وب سایت خبری انگجت، تیم "HTC Vive" و "Logitech" یک بسته سخت افزاری و نرم افزاری جدید را موسوم به "بریج" (BRIDGE) معرفی کردند که هدف آن کمک به توسعه دهندگان در نوشتن متن هنگام ساخت برنامه ها و بازی ها است. 
کیت 150 دلاری "بریج" شامل یک صفحه کلید Logitech G و ردیاب Vive است که تایپ کردن را ردیابی کرده و آن را در واقعیت مجازی(VR)  تکرار می کند.
در حالی که Logitech برای شروع تنها 50 نمونه از این کیت ها را به بازار عرضه می کند، امیدوار است که تکنولوژی های ترکیبی دنیای واقعیت و مجازی را به ارمغان بیاورند که گجت های واقعی را به دنیای واقعیت مجازی می آورد و این در کل در سیستمی موسوم به "Steam VR" کار می کند.
ردیاب نه تنها با آنچه شما تایپ می کنید، مطابقت دارد، بلکه حرکات دست شما را نیز اندازه گیری و قرارگیری دست را بسیار ساده تر می کند.
این فناوری، صفحه کلید را در فضای کاری دیجیتال به ارمغان می آورد که برای همه چیز از مرور اینترنت گرفته تا دانستن کلیدهای کاربردی و عملکردهای موردنظر شما عالی 
است. از همه مهم تر، "بریج" کاربران را قادر می سازد تا صفحه کلید خود را در VR سفارشی کنند، به این معنی که شما می توانید تمامی موارد را براساس محتوا و به دلخواه تغییر دهید. 
اگر هر یک از توسعه دهندگان در آمریکا علاقه مند باشند، می توانند تا 16 نوامبر برای اولین مجموعه 50 تایی از این محصول درخواست بدهند. 
"وینسنت تاکر" مدیر استرتژی و نوآوری لاجیتک گفت: اگر علاقه مندی به اندازه کافی باشد، ممکن است کیت های بیشتری را برای خرید بعد از توزیع اولین سری بسازیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :