آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224374
تاریخ انتشار : 15 آبان 1396 11:24
تعداد بازدید : 475

تخفیف سود صادراتی برای محصولات الکترونیکی

مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) با اعلام اعمال تخفیف سود صادراتی تا سقف ۵ درصد برای صادرکنندگان محصولات صنایع الکترونیک گفت: صحا به شرکت هایی که برای توسعه بازار و ایجاد زمینه جهت صادرات محصول قصد شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی داشته باشند، تسهیلات نمایشگاهی اعطا می کند.


فناوران - علی وحدت، رییس هیات مدیره و مدیرعامل صحا در حاشیه بازدید از دومین نمایشگاه بین المللی توانمندی های صادراتی(IRAN EXPO 2017) در محل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب ضمن بیان اولویت طرح های صادراتی در صحا گفت: صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک (صحا) برای شرکت های فعال صنایع الکترونیکی که هم اکنون دارای طرح های جاری مورد حمایت صحا هستند، چنانچه موفق به صادرات شوند، تخفیف تا سقف 5 درصد در سود تسهیلات در نظر گرفته است.
مدیرعامل صحا افزود: به منظور تشویق و ترغیب صادرات صنایع الکترونیک، مشتریان طرف قرارداد صندوق که دارای تسهیلات جاری هستند، چنانچه تا زمان تسویه قرارداد در نمایشگاه های معتبر خارجی شرکت کنند، به ازای هر بار شرکت به اندازه یک درصد و حداکثر تا سقف ۳ درصد در کارمزد تسهیلات اعطایی تخفیف داده می شود. وحدت افزود: همچنین صحا به صورت جداگانه برای پوشش هزینه های شرکت های حوزه صنایع الکترونیک برای اخذ تاییدیه های فنی بین المللی تسهیلات با بهره کم اعطا می کند. این اقدام به منظور افزایش توان رقابتی شرکت ها برای حضور در عرصه های بین المللی و رقابت با برندهای خارجی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :