آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22461
تاریخ انتشار : 16 بهمن 1391 10:57
تعداد بازدید : 694

نشست مدیران عامل بانک های دولتی در بجنورد

نشست بررسی مصوبات سفر رهبری به استان خراسان شمالی روز یک شنبه با حضور معاون صندوق توسعه ملی، مدیران عامل بانک های ملی، صادرات، صنعت و معدن با حضور معاون بانکی و بیمه ای وزارت امور اقتصادی و دارایی در بجنورد برگزار شد.

ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت:‌ در این نشست مصوبات هیات دولت در راستای سفر رهبر معظم انقلاب در این استان که مربوط به حوزه وظایف بانک‌ها بود مورد بررسی قرار گرفت.
محمود احمدی بیغش افزود: مدیران عامل بانک‌ها برای پرداخت تمام تسهیلات سفر رهبر معظم انقلاب به این استان به منظور تامین زیرساخت‌ها و سایر بخش‌های خدماتی و رفاهی قول مساعد دادند.
نماینده عالی دولت در خراسان شمالی گفت: در سفر رهبر معظم انقلاب به این استان، هیات دولت در حضور معظم‌له نشستی برگزار کرد که بیش از 200 مصوبه داشت و برخی از این مصوبات مبتنی بر پرداخت تسهیلات برای امور زیربنایی و یا درخواست مردم بود.
وی افزود: تمام مصوبات این سفر برای اجرایی شدن منویات رهبر معظم انقلاب در سفر به استان خراسان شمالی مکتوب شده که در اختیار مدیران بانک‌های دولتی در استان قرار گرفته است.
استاندار خراسان شمالی میزان تسهیلات سفر رهبر معظم انقلاب اسلامی به این استان را افزون بر 22 هزار میلیارد ریال اعلام کرد و افزود:‌ مدیران اجرایی استان به خصوص بانک‌ها موظف به اجرای مصوبات سفر رهبری هستند و مدیرانی که توانایی اجرای این مصوبات را ندارند باید از میز ریاست خداحافظی کنند.
نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، جاجرم و گرمه در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت: اجرای مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب به این استان موجب تحول اساسی در استان می‌شود.
موسی‌الرضا ثروتی گفت: بخش زیادی از مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب که جنبه زیربنایی و رونق تولیدی داشته در قالب تسهیلات بانکی است که باید از سوی بانک‌ها اجرایی شود.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از مدیران عامل بانک‌های دولتی در سطح ملی خواست تا این مصوبات را اجرایی کنند.رهبر معظم انقلاب اسلامی 19 تا 26 مهرماه سال جاری مهمان مردم خراسان شمالی بودند که هیات دولت در راستای سفر معظم له 200 مصوبه را با اعتبار 38 هزار میلیارد ریال مصوب کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :