آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224852
تاریخ انتشار : 23 آبان 1396 11:12
تعداد بازدید : 1297

فروش هولولنز در اروپا مجاز شد

شرکت مایکروسافت موفق شده است مجوز رسمی برای فروش هدست واقعیت ترکیبی این شرکت یعنی هولولنز را در 29 کشور اروپایی دریافت کند.

ایتنا- مایکروسافت در سال 2015 میلادی سیستم هولولنز را با محوریت بازی های کامپیوتری معرفی کرد، ولی تا به امروز این عینک واقعیت افزوده با تغییرات بسیاری روبه رو شده است.
این محصول گاه با مشکلاتی در بازار فروش مواجه بوده است ولی در مجموع یک موفقیت تجاری برای شرکت مایکروسافت به حساب می آید زیرا بسیاری از افراد در ایالات متحده آمریکا و شرق دور برای خرید این هدست اقدام کرده اند.
 با این وجود، مشکل اصلی مایکروسافت، بازار سخت گیر اروپا است زیرا کشورهای اروپایی به سختی به محصولات سخت افزاری مجوز می دهند ولی اخبار جدید حاکی از آن هستند که این مشکل برای محصول مورد نظر مایکروسافت حل شده است.
 بر اساس اطلاعات منتشر شده ازسوی این غول بزرگ مایکروسافت، هولولنز توانسته است تا مجوز عرضه محصول خود را در 29 کشور مختلف اروپایی دریافت کند.
به این ترتیب این محصول می تواند در 29 کشور مختلف جهان عرضه شود و این آمار برای این هدست 3 هزار دلاری می تواند بازار بسیار بزرگ و ویژه ای باشد.
 همچنین گفته می شود که مایکروسافت قصد دارد تا بازار کشورهایی مانند سوئد، اسپانیا و ترکیه را نیز به لیست خود اضافه کند که البته هنوز با موافقت دولت های این کشورها روبه رو نشده است.
 همچنین علاوه بر موارد یاد شده، هولولنز می تواند با دریافت استاندارد IP50 به عنوان یک عینک واقعیت مجازی مقاوم در برابر گرد و غبار و مفید برای استفاده در کارگاه های ساختمانی نیز شناخته شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :