آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224854
تاریخ انتشار : 23 آبان 1396 11:15
تعداد بازدید : 284

ال جی 8 جایزه از CES 2018 گرفت

انجمن لوازم الکترونیکی مصرفی (CTA) شرکت ال جی را به دلیل نوآوری در فناوری و طراحی لایق دریافت جایزه نوآوری CES 2018 دانست.

فناوران- البته جایزه های ال جی به همین جا محدود نشده و این شرکت برای تلویزیون های  OLED و یخچال های خود نیز افتخاراتی کسب کرد که در ماه ژانویه به صورت عمومی رونمایی می شوند.
ششمین سال متوالی است که جایزه نوآوری CES نصیب تلویزیون های OLED ال جی، لوازم خانگی و گوشی های پرچم دار می شود. این نمایشگاه به عنوان معتبرترین رویداد این صنعت برای معرفی نوآورانه ترین محصولات شناخته می شود که سالانه فناوری های مخصوص مصرف کنندگان را به نمایش می گذارد. ال جی دوازدهمین جایزه نوآوری خود را با عنوان « بهترین نوآوری نمایشگاه CES » برای محصول جدید و منحصربه فردی دریافت کرد که قرار است در نمایشگاه CES 2018 معرفی شود. 
ال جی در هشت بخش رقابتی جوایز نوآوری را از CES 2018دریافت کرده است. بخش هایی شامل نمایشگرهای ویدیویی، لوازم خانگی، دستگاه های بی سیم، خانه هوشمند، تصویربرداری دیجیتال، قطعات صوتی و تصویری خانگی، لوازم جانبی کامپیوتری و فناوری های داخلی.
در صدر برندگان برترین نوآوری نمایشگاه
CES 2018 ال جی می توان به یخچال های Door–in–Door با فناوری SmartThinQ و همین طور تلویزیون های OLED ال جی با سیاهی مطلق، کنتراست بی نهایت، طیف رنگ وسیع و گسترده ترین زاویه دید پرداخت. دیگر محصولات ال جی که جایزه نوآوری را کسب کرده اند شامل ماشین لباسشویی و خشک شویی جدید ال جی، ویدئو پروژکتور پیشرفته، تلویزیون های هوشمند 4K و محصولات دیگری می شود که همه در نمایشگاه CES 2018معرفی خواهند شد.
جوایز نوآوری  CES، که توسط CTA پشتیبانی می شود و جامعه طراحان صنعتی امریکا آن را تأیید می کنند، هر سال توسط هیاتی از طراحان صنعتی مشهور، مهندسان و خبرنگاران که در زمینه های مختلفی صاحب نظر هستند، انتخاب می شود. این جوایز ارزش کاربر، زیبایی، طراحی مبتکرانه، تامین و ارتقای کیفیت زندگی در محصولات منتخب را سنجیده اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :