آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22486
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1391 10:35
تعداد بازدید : 1364

رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور در نامه‌ای به رییس سازمان توسعه تجارت اعلام کرد:

اعلام کاندیداتوری سازمان نصر برای برگزاری الکامپ نوزدهم

رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در نامه ای به رییس سازمان توسعه تجارت، خواستار برگزاری نوزدهمین نمایشگاه الکامپ شد.

فناوران- در نامه‌ای که روز گذشته بر روی سایت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور منتشر شد، کاظم آیت‌اللهی از حمید صافدل خواست برگزاری الکامپ نوزدهم را به این سازمان واگذار کند. وی همچنین در این نامه آمادگی خود را برای ارایه طرحی مشخص اعلام کرده است.
در این نامه آمده است:
«همان‌طورکه مستحضرید سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور حسب وظایف قانونی و رسالت خود و با عنایت به برگزاری سه دوره موفق و متمایز الکامپ و همچنین با توجه به اینکه توفیق خدمت‌گزاری برای اینجانب حاصل شده و فرصت مناسبی برای ارتقای سطح تعاملات فی‌مابین بیش از پیش آماده است، درخواست این سازمان برای برگزاری الکامپ نوزدهم را تقدیم می‌دارد.
مزید استحضار آنکه در صورت نیاز طرح و الگوی پیشنهادی برگزاری متعاقبا ارسال خواهد گردید.»
در حالی آیت‌اللهی آمادگی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور را برای بزرگ‌ترین نمایشگاه فناوری اطلاعات ایران و یکی از پرمخاطب‌ترین نمایشگاه‌های کشور اعلام کرده است که پیش از این شورای مرکزی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای در مصوبه‌ای، از رییس سازمان خواسته بود در مورد الکامپ با اتاق ایران تعامل کند.
تعامل سازمان نصر با اتاق ایران از سال گذشته و پس از آنکه مجمع تشکل‌های فناوری اطلاعات به نماینده از اتاق به عنوان مجری الکامپ انتخاب شد، آغاز شد. در آن زمان با پادرمیانی محمد نهاوندیان رییس اتاق ایران، مجری و نمایندگان سازمان دور یک میز نشسته و برای برگزاری الکامپ مشورت کردند.
در همان دیدارها بود که قرار شد سازمان برای الکامپ سال بعد با اتاق مشارکت فعالی داشته باشد.
پس از برگزاری الکامپ و در زمان یاست آزاده داننده بر شورای مرکزی سازمان نصر، این شورا در مصوبه‌ای از رییس و دبیرکل خود خواست تعاملات‌شان را با اتاق برای الکامپ سال آینده آغاز کنند. مصوبه‌ای که هنوز خروجی خاصی در مورد آن مشاهده نشده است.
آیت‌اللهی در این مورد به خبرنگار ما گفت: ما معتقدیم الکامپ باید زیر نظر صنف برگزار شود و به همین دلیل خواستار برگزاری این نمایشگاه هستیم.
وی افزود: فراخوانی از سوی سازمان توسعه تجارت برای انتخاب مجری الکامپ اعلام شده و به همین دلیل این نامه را برای رییس سازمان توسعه تجارت فرستادیم.
رییس سازمان نصر کشور افزود: تعاملات لازم در همان زمان الکامپ با اتاق انجام شده و اتفاق جدیدی نیفتاده است.
وی در مورد خبر کناره‌گیری حمیدرضا قمی دبیرکل سازمان از سمت‌اش گفت: ایشان با توجه به فشار کاری زیادی که روی‌شان است، از مدت‌ها پیش بحث کناره‌گیری را مطرح کرده بود. فعلا برنامه‌ای برای کنار رفتن ایشان وجود ندارد و امیدواریم با قدرت به کارشان ادامه دهد.
وی افزود: در صورتی که قرار به کناره‌گیری دبیرکل باشد، حتما این اتفاق در فضایی روی خواهد داد که خللی در امور جاری صنف به وجود نیاید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :