آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224862
تاریخ انتشار : 23 آبان 1396 11:30
تعداد بازدید : 528

بلندگوی آیفون ۱۰ مشکل ساز شد

بلندگوهای گوشی جدید آیفون ۱۰ هنگام پخش موسیقی یا تماس تلفنی با صدای بلند با مشکل روبه رو شده و خش خش می کنند.

ایسنا- پس از آنکه کاربران بسیاری در سراسر جهان از مشکلِ به وجود آمدنِ خط سبز رنگ موسوم به "خط سبز مرگ" روی صفحه نمایش گوشی های جدید و هوشمند آیفون ۱۰ نارضایتی خود را نشان دادند، هم اکنون نوبت به اسپیکرها و بلندگوهای این گوشی پرچم دار اپل رسیده است.
کاربران در حساب های کاربری خود در توییتر، فیس بوک و ردیت اعلام کرده اند که اسپیکرهای گوشی آیفون ۱۰ آنها به هنگام پخش موسیقی یا تماس تلفنی با صدای زیاد خش خش کرده و صدای نامفهوم و بی کیفیتی را ایجاد می کند.
چند ماه پیش کاربران و صاحبان گوشی های اس ۸ و اس ۸ پلاس هم با چنین مشکل مشابهی روبه رو شده بودند که با اطلاع یافتن اپل از مشکل یاد شده، آن را با انتشار نسخه به روزرسانی شده سیستم عامل11.0.2 iOS. حل کرد.
البته مشکلِ نویز و خش خش کردن صدا ازطریق اسپیکرهای این گوشی جدید پرچم دار، تنها برای تعداد محدودی از کاربران پیش آمده و سایر کاربران این گوشی با مشکلات مذکور مواجه نشده اند.
اپل برای جلب رضایت مشتریان و کاربرانش دو راه پیش رو دارد؛ یکی اینکه با انتشار یک به روزرسانی نرم افزاری یا سخت افزاری مشکل مذکور را به زودی حل کند یا اینکه گوشی های آنها را به کلی تعویض کند. در هر دو صورت، شرکت آمریکایی اپل با به وجود آمدن مشکلات متعدد همچون خط سبز رنگ روی صفحه نمایش یا نقص در اسپیکرهای گوشی آیفون ۱۰ باید هزینه های هنگفتی بپردازد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :