آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224917
تاریخ انتشار : 24 آبان 1396 10:39
تعداد بازدید : 1501

سازمان اوقاف صاحب پیشخوان الکترونیکی شد

پیشخوان الکترونیکی سازمان اوقاف با حضور نماینده ولی فقیه و رییس سازمان اوقاف و مدیر کل فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان رونمایی شد.

فارس- محمد مومنی، مدیرکل مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان اوقاف درباره این سامانه گفت: پیشخوان الکترونیکی سازمان اوقاف در راستای ارایه خدمات به صورت 24 ساعته در هفت روز هفته در خدمت مردم و مخاطبان سازمان اوقاف، جهت تسهیل خدمات پرداخت خواهد بود.
وی درباره مزایای این پیشخوان گفت: افزایش مشارکت مردمی در انجام امور خیریه، وقف و نذور امامزادگان و افزایش آگاهی عمومی درباره خدمات وقف، امور خیریه، امامزادگان و دیگر موضوعات مرتبط از مزایای این پیشخوان هستند.
مدیرکل مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان اوقاف تسهیل در امور پرداخت از طریق الکترونیکی شدن فعالیت ها را از دیگر ویژگی های این پیشخوان دانست و افزود: امکان پرداخت به وسیله تمامی کارت های بانکی عضو شتاب بدون نیاز به ورود رمز دوم، cvv2، تاریخ انقضا و ... از دیگر امتیازات این پیشخوان است.
وی یادآور شد: ایجاد شفافیت و نظارت عمومی بر فعالیت ها و اقدامات متولیان و مرتبطان موقوفات، امامزادگان و اجرای نظام های مدیریتی در ادارات از دیگر ویژگی های پیشخوان الکترونیکی سازمان اوقاف است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :