آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224930
تاریخ انتشار : 24 آبان 1396 11:7
تعداد بازدید : 599

توزیع سیم کارت رایگان همراه اول در مناطق زلزله زده

همراه اول طرح مکالمه رایگان در مناطق زلزله زده را تمدید و اعلام کرد: سیم کارت رایگان در این مناطق توزیع شده است.


فناوران- براساس اعلام همراه اول پس از وقوع زلزله مهیب غرب کشور، شبکه اپراتور اول در آن مناطق کاملا پایدار بوده و ترافیک بدون هیچ مشکلی صورت می گیرد.
بر اساس این گزارش، دقایقی پس از وقوع زلزله، تیم های فنی و امدادی اپراتور اول در این مناطق حاضر شدند و با توجه به نیاز اعلام شده، با افزایش دو برابری ظرفیت شبکه، ارسال ۱۰ سایت اضطراری و ۵۰ ژنراتور دیزلی از تهران و سایر استان های همجوار، سایت هایی را که به دلیل قطع برق، در معرض اتمام شارژ باتری بودند، دوباره فعال کردند. به طوری که تمامی سایت ها با ژنراتورهای ارسالی، فعالیت خود را از سر گرفته اند. 
با اقدامات پیشگیرانه و اجرای طرح مقاوم سازی سایت ها، بر اثر زلزله هیچ آسیبی به سایت های همراه اول در مناطق زلزله زده وارد نشده است. 
از سوی دیگر همراه اول با تمدید طرح مکالمه رایگان در ۱۴ شهر زلزله زده استان های کرمانشاه و ایلام (اسلام آباد غرب، پاوه، تازه آباد، جوانرود، روانسر، سرپل ذهاب، قصر شیرین، کرند، گهواره، گیلان غرب، چوار، زرنه، ایوان و سرابله) اعلام کرد که این طرح تا ساعت ۱۴ امروز (چهارشنبه۲۴ آبان ماه) ادامه خواهد داشت.
در اقدامی دیگر، همراه اول با ارسال سیم کارت های اعتباری رایگان جهت توزیع بین زلزله زدگان، سعی در بهبود وضعیت ارتباطی مناطق زلزله زده داشته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :