آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 224931
تاریخ انتشار : 24 آبان 1396 11:8
تعداد بازدید : 626

زیرساخت ارتباطی در مناطق زلزله زده پایدار شد

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: زیرساخت ارتباطی کشور در مناطق زلزله زده به حالت نرمال و پایدار درآمده است.

مهر- فرهاد معارفی با بیان اینکه شبکه ارتباطات زیرساخت در مناطق زلزله زده پایدار شده است، گفت: وضعیت ارتباطی مناطق زلزله زده غرب کشور (شهرهای قصر شیرین، سرپل ذهاب، ثلاث باباجانی، اسلام آباد، کرند و دالاهو) عادی است و شبکه ارتباطی هیچ مشکلی ندارد.
وی با بیان تمهیدات درنظرگرفته شده با همکاری اپراتورهای موبایل گفت: هیچ مشکلی در زمینه اختلال یا قطعی ارتباط در مناطق زلزله زده نداریم.
معاون وزیر ارتباطات درباره قطعی برق در برخی از مناطق افزود: تعدادی از سایت های تلفن همراه در این مناطق به دلیل قطعی برق از مدار خارج شده بود که با حضور تیم های فنی مشکل رفع شده است.
معارفی گفت: با توجه به افزایش حجم تماس های ارتباطی در این مناطق و برای رفع نگرانی هموطنان، تجهیزات فنی و کانال های ارتباطی جهت سهولت در برقراری ارتباط افزایش پیدا کرده است.
وی افزود: با تمهیداتی که صورت گرفته، جمعی از کارشناسان و متخصصان از مرکز و ادارات کل ارتباطات زیرساخت استان های همجوار در قالب تیم های فنی برای پشتیبانی و مشکلات احتمالی به مناطق زلزله زده اعزام شدند .
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت از اعلام آمادگی این شرکت برای کمک هر چه بیشتر به تأمین زیرساخت های ارتباطی جهت تسهیل در ارتباطات مردم در مناطق زلزله زده خبر داد.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :