آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22499
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1391 10:51
تعداد بازدید : 566

«همراه اول» گواهینامه نظام مدیریت یکپارچه گرفت

همراه اول به عنوان نخستین و تنها اپراتور تلفن همراه در خاورمیانه، موفق به دریافت گواهینامه نظام مدیریت یکپارچه از شرکت TUV NORD آلمان شد.

فناوران- اپراتور اول (بزرگ‌ترین اپراتور خاورمیانه) به عنوان نخستین اپراتور تلفن همراه در خاورمیانه، موفق به دریافت گواهینامه نظام مدیریت یکپارچه (IMS) برای تمامی فعالیت‌های اداری و عملیاتی شبکه ارتباطی خود بر اساس نظام‌های سامانه استاندارد «مدیریت کیفیت»، «زیست محیطی» و «ایمنی و بهداشت حرفه‌ای» جهانی شد.
بر اساس این گزارش، اکنون تمامی فعالیت‌های جاری در شرکت ارتباطات سیار ایران بر اساس استانداردهای تاکید شده در سامانه مدیریت یکپارچه، IMS ISO 9001 (مدیریت کیفیت)، ISO 10004 (پایش رضایت‌مندی مشتری و افزایش سطح رضایت‌مندی مشتری)، ISO 14001 (مدیریت محیط زیست) و OHSAS 18001 (مدیریت ایمنی و بهداشت کارکنان) در حال اجرا است. بهبود مستمر کیفیت ارایه خدمات، ارتقای سطح رضایت‌مندی مشتریان و کارکنان، ایمنی شغلی و بهداشت حرفه‌ای و مدیریت عوامل زیان‌آور زیست محیطی از جمله تعهدات مدیریت و کارکنان همراه اول است.
این گزارش می‌افزاید: تعهد مدیریت و التزام کارکنان اپراتور اول به این سامانه و اخذ گواهینامه‌های استاندارد مربوطه سبب می‌شود تا تمامی فعالیت‌های شرکت بر اساس فرآیندهای استاندارد شده، مستند و اجرا شود. ضمن آنکه وجود فرآیندهایی مدون و مستند موجب ارتقای عملکرد شرکت در چارچوبی مشخص، قانونی و مطابق دستورالعمل‌ها می‌شود.
شایان ذکر است این گواهینامه‌ها مطابق با استانداردهای بین‌المللی کیفیت به سازمان‌های مختلف جهان اعطا می‌شود و دریافت آن عامل افزایش بهره‌وری و جلب اعتماد بیشتر ذی‌نفعان است.شرکت ارتباطات سیار ایران در پایان اعلام داشته با دریافت گواهینامه‌های استاندارد بین المللی، با جدیت و عزمی راسختر از گذشته، فعالیت‌های داخلی و بین المللی خود را با کیفیتی برتر ادامه می دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :