آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22502
تاریخ انتشار : 17 بهمن 1391 10:55
تعداد بازدید : 543

راهکار امنیتی جدید IBM برای کسب و کار ها

آی.بی.ام راهکار امنیتی تازه ای را که ترکیب قابلیت های برخی از پلات فورم های هوشمند امنیتی این شرکت و ابزارهای تحلیلگر است را به کمک کسب وکارها می فرستند.

همکاران سیستم- شرکت آی.بی.‌ام راهکار امنیتی جدیدی برای محافظت از داده‌های شرکتی و سازمانی عرضه کرده است که به «هوشمندی امنیتی برای داده‌های کلان» مشهور شده است.
به نوشته وب‌سایت cio-today، راهکار امنیتی جدید شرکت آی.بی.‌ام با هدف محافظت از داده‌های کلان کسب و کارهای تجاری طراحی و عرضه شده است.
در این راهکار فناوری‌های مربوط به هوش مصنوعی با ابزارهای تحلیلی ترکیب شده است تا عملیات امنیتی در سطوح عمیق‌تری انجام گیرد.
این راهکار از ترکیب قابلیت‌های برخی از دیگر محصولات آی.بی.‌ام مانند پلات‌فورم هوشمندی امنیتی QRadar و ابزارهای تحلیلگر InfoSphere BigInsights ساخته شده است.
محاسبه هم‌زمان همبستگی‌ها، کشف و ردیابی داده‌ها و اطلاعات امنیتی و شبکه‌ای، جست‌وجوی پرشتاب در میان داده‌ها، تحلیل‌های انعطاف‌پذیر و غیره از جمله این قابلیت‌ها هستند.
بر اساس این گزارش، کسب و کارهای کاربر از این راهکار می‌توانند برای ارتقای سطح امنیت در داده‌های غیر ساختمند و نامنظمی مثل محتوای ایمیل‌ها، شبکه‌های اجتماعی و تبادلات تجاری و نیز داده‌های ساختمند و منظمی مثل هشدارهای ابزارهای امنیتی، اشتراک‌های ایجاد شده برای ورود به محیط یک سیستم‌عامل و غیره استفاده کنند.
این راهکار به کسب و کار‌ها کمک می‌کند فعالیت‌های مشکوکی را که در عمق داده‌های شرکتی و سازمانی انجام می‌گیرد، ردیابی کنند.
راهکار امنیتی جدید شرکت آی.بی.‌ام مورد استقبال برخی شرکت‌های بزرگ قرار گرفته است.
شرکت DTCC یکی از این شرکت‌هاست که در ۱۲۲ کشور جهان به ارایه خدمات مشاوره‌ای و امنیتی در زمینه تبادلات مالی می‌پردازد و در یک بازار 5/39 تریلیون دلاری فعالیت می‌کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :