آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 226430
تاریخ انتشار : 12 آذر 1396 10:51
تعداد بازدید : 624

ایسوس جدیدترین مادربوردهای ایستگاه کاری خود را معرفی کرد

ایسوس سری جدید مادربوردهای ایستگاه کاری خود را بر پایه چیپ ست X299 اینتل رونمایی کرد.

فناوران- مادربوردهای WS X299 SAGE، WS X299 PRO و WS X299 PRO/SE سه مادربورد کلاس Workstation هستند که بر اساس پلاتفرم و چیپست Intel X299 تولید شده اند. 
مادربورد WS X299 PRO اسلات های توسعه را گسترش داده و با تهویه مناسب درایو SSD M.2، موجب بالا رفتن کارایی در سیستم های کاری–اداری و سازندگان محتوا می شود. مادربورد های WS X299 PRO/SE نیز قابلیت های مدیریت و کنترل از راه دور را به وسیله سخت افزارهای اضافی تعبیه شده، ارائه خواهد کرد. این 
اگر چه سری WS X299 بسیاری از ویژگی های پیشرفته را از همتایان دسکتاپ خود به ارث می برند، اما مدل های ایستگاه کاری عملکردی مقاوم تر و ملزوماتی با قابلیت اطمینان بالا را به همراه دارند. مادربوردهای  سری WS ایسوس تحت آزمون هایی سخت و دقیق تر از مدل های استاندارد قرار گرفته و تحمل آنها به صورت سختگیرانه در مواردی از جمله تزریق جریان به اسلات های PCIe، طول عمر مفید و مواردی از این دست به وسیله متغییر های جریان های الکتریکی و محیطی مورد بررسی قرار گرفته است. 
مادربورد WS X299 SAGE برای حداکثر بهره وری از توانایی GPU ها طراحی شده است؛ 7 اسلات کامل توسعه با پشتیبانی از 4 کارت گرافیک با ارائه فضای دو برابری به نسبت مدل های معمول. بدین ترتیب این مادربورد بهترین محصول برای کاربردهایی همچون پردازش های سنگین و طولانی مدت مبتنی بر گرافیک، تولید محتوا و Neural Networks است. 
مادربورد WS X299 PRO نیز در فرم استاندارد ATX تولید شده که برای محیط و کیس هایی که نمی توانند از مادربوردهای بزرگ استفاده کنند، مناسب خواهد بود. 
همچنین مادربوردهای WS X299 PRO/SE نیز از نظر امکانات و مشخصات بسیار نزدیک به مادربورد WS X299 PRO هستند؛ با این تفاوت که قابلیت های مدیریت و کنترل از راه دور را به همراه دارند. 
علاوه بر پشتیبانی از قابلیت ASUS Control Center، ماژول ASMB9–iKVM نیز برای مدیریت خارج از باند در کنار این مادربوردها هستند. این مادربورد می تواند امکاناتی از جمله کنترل ماوس و کیبورد و ارسال ویدیوی زنده را بدون نصب نرم افزار اضافی روی سیستم Client را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :