آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 226477
تاریخ انتشار : 12 آذر 1396 17:19
تعداد بازدید : 505

کارمزد خدمات بانکی در باجه های روستایی تغییر کرد

مدیرعامل پست بانک ایران گفت: در راستای تطبیق فعالیت باجه های خدمات بانکی روستایی با استانداردهای بانک مرکزی، کارمزد خدمات بانکی در باجه های روستایی تغییر کرد.

فارس- خسرو فرحی، مدیرعامل پست بانک ایران اظهار داشت: امکان افتتاح حساب قرض الحسنه جاری، سپرده گذاری کوتاه مدت و قرض الحسنه پس انداز که تمامی حساب های مذکور صرفا با کارت است در باجه های روستایی فراهم شده و واگذاری دفترچه حساب، دسته چک و سایر ابزارهای پرداخت کماکان ازسوی شعب ناظر انجام می شود.
وی گفت: کارمزد پرداختی به کارگزاران این باجه ها براساس میزان رشد منابع و مانده حساب های مذکور و به نسبت میزان افزایش منابع هر باجه بانکی مطابق با دستورالعمل های مربوطه تعیین شده است.
فرحی افزود: فرم ها و اوراق اداری لازم دراختیار باجه ها قرار گرفته و مقرر شده کارگزاران باجه ها با  احراز هویت دقیق مشتریان و اخذ مدارک شناسائی مشتریان مطابق ضوابط و دستورالعمل های ابلاغی نسبت به افتتاح حساب اقدام کنند.
مدیرعامل پست بانک با بیان لزوم اخذ استعلام های لازم و رعایت ضوابط رایج بانکی برای افتتاح حساب در این باجه ها، گفت: به ازای هر مشتری فقط یک فقره پست بانک کارت صادر می شود و امکان تغییر حساب متصل به کارت در شعبه ناظر نیز وجود دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :