آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 226480
تاریخ انتشار : 12 آذر 1396 17:23
تعداد بازدید : 650

بدون تیتر

فارس- یوری پری پاچکین، دبیر انجمن ارزهای مجازی و بلاک چین روسیه اعلام کرد: بیت کوین به عنوان بزرگ ترین ارز مجازی جهان تا در سال ۲۰۱۸ به روند افزایشی قیمت خود ادامه خواهد داد و رکورد ۲۰ هزار دلاری را خواهد شکست.

  فناوران- علی لاریجانی، رییس مجلس در آیین قدردانی از صادرکنندگان برتر استان قم گفت: برای حمایت از تولید و صادرات کالاهای ایرانی به بازارهای بین المللی، پیشنهاد تعرفه گذاری برای برخی کالاهای وارداتی ارایه شده است. چون این موضوع بار مالی ندارد مجلس می تواند آن را مصوب و به مرحله اجرا درآورد. دولت، وزارت صنعت، معدن و تجارت و اتاق بازرگانی نیز می توانند لایحه و پیشنهادهای خود را در این رابطه به مجلس ارایه کنند.
  مهر- سید کامل تقوی نژاد، رییس کل سازمان امور مالیاتی گفت:  با تصویب هیات وزیران، بدهی مالیاتی مؤدیان مناطق زلزله زده استان کرمانشاه که در اثر وقوع زلزله بیش از ۵۰ درصد اموال آن ها از بین رفته است، بخشیده می شود.
  ایرنا- معاون حقوقی سازمان بورس گفت: گروهی از سهامداران شرکت کنتورسازی برای فروش سهام خود اضطرار دارند و بانک های اقتصادنوین و پاسارگاد و یکی از شرکت های کارگزاری برای خرید سهام آنان تا سقف های مقرر اعلام آمادگی کرده اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :