آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 226505
تاریخ انتشار : 13 آذر 1396 10:23
تعداد بازدید : 894

تعرفه های جدید اینترنت مخابرات اجرا شد

سخنگوی شرکت مخابرات ایران اعلام کرد: تعرفه های جدید اینترنت پرسرعت این شرکت بر اساس اصول سرعت محوری، کاهش هزینه مشتریان، تفکیک ترافیک داخلی و بین الملل به همراه رعایت مصرف منصفانه از روز گذشته اعمال شد.

فناوران - بیدخام با اعلام تعرفه های جدید اینترنت غیرحجمی افزود: تعرفه های جدید در حوزه دسترسی ارتباطات ثابت در راستای اجرای مصوبه 266 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و درجهت بهبود کیفیت خدمات عرضه شده با توجه به نیاز مشتریان طراحی و با بررسی های کارشناسی تدوین شده است.
وی با بیان اینکه تعرفه سرویس های غیر حجمی مبتنی بر یک سقف مصرف منصفانه مشخص شده، افزود: تعیین این سقف حجم برای کاربر به منظور ایجاد رقابت بیشتر و به نفع کاربران به اپراتورهای ارایه دهنده خدمات اینترنتی سپرده شده است .
بیدخام با بیان اینکه منظور از آستانه مصرف منصفانه حداکثر میزان تبادل ترافیک است گفت: در آن حالت ترافیک داخلی نصف ترافیک بین الملل محاسبه می شود چنانچه مشترکی سرعت 16 مگابایت به آستانه منصفانه 350 گیگ خریده باشد و صرفا از ترافیک داخلی استفاده کند تا سقف 350 و اگر از ترافیک  بین الملل  استفاده کند، به میزان 175 گیگ می تواند استفاده ترافیکی داشته باشد. در صورت استفاده ترکیبی نسبت 1 به 2 رعایت خواهد شد.
بر اساس این گزارش نسبت 2 ترافیک د اخلی و نسبت 1 ترافیک بین الملل محاسبه می شود.
جداول تعرفه خدمات اینترنت پرسرعت به صورت پیش پرداخت و پس پرداخت به این شرح است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :