آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 226516
تاریخ انتشار : 13 آذر 1396 10:34
تعداد بازدید : 2158

کسی دنبال دیوارکشی در فضای مجازی نیست

عضو شورای عالی فضای مجازی کشور با بیان اینکه هیچ کس به دنبال دیوارکشی در فضای مجازی نیست، گفت: مسوولان باید در زمینه استفاده از این ابزار دیگران را راهنمایی کنند.

مهر - عزت الله ضرغامی در اختتامیه جشنواره «ابوذر» گفت: روز گذشته رییس جمهور در سیستان و بلوچستان در خصوص فضای مجازی سخنانی را مطرح کرد که باید به عنوان عضو شورای عالی فضای مجازی بگویم کسی مخالف فعالیت در فضای مجازی نیست.
وی ادامه داد: باید از این حرف ها عبور کنیم چون بسیاری از مسوولان در کشور در حال فعالیت در فضای مجازی هستند.
ضرغامی عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب از فضای مجازی به عنوان نعمت یاد می کنند و تاکید دارند که به شکل صحیح از این فضا استفاده شود.
عضو شورای عالی فضای مجازی کشور گفت: هیچ کس به دنبال دیوارکشی در فضای مجازی نیست؛ نباید خودمان را متهم کنیم و مسوولان وظیفه دارند که در زمینه استفاده صحیح از فضای مجازی دیگران را راهنمایی کنند.
وی عنوان کرد: باید در خصوص چگونگی استفاده از این ابزار و مسیر کار کرده و دیگران را هدایت کنیم.
ضرغامی رفتار و عمل دوگانه در برخی موارد را یکی از مشکلات جامعه کنونی دانست و افزود: فعالان رسانه ای باید شجاعت بیان واقعیت را داشته باشند و خبرنگاران باید این دیدگاه را در خود تقویت کنند.
عضو شورای عالی فضای مجازی کشور با بیان گذشت ۴۰ سال از انقلاب گفت: باید آسیب های گذشته را احصا و مقتدرانه برای رفع آنها اقدام کنیم؛ ضمن اینکه باید داشته ها و نقاط قوت را تقویت کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :