آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 226530
تاریخ انتشار : 13 آذر 1396 10:52
تعداد بازدید : 2011

مشکل آنتن دهی در سقز و بانه همچنان پابرجاست

نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس گفت: مشکلات آنتن دهی تلفن همراه در شهرهای سقز و بانه همچنان پابرجاست.

تسنیم - محسن بیگلری در جلسه بررسی رفع زیرساخت های مخابراتی و ارتباطات فناوری این شهرستان که در سالن فرمانداری این شهر برگزار شد، اظهار داشت: آنتن دهى تلفن همراه در سطح این شهرستان ضعیف و قابل قبول نیست.
وی گفت: در حال حاضر برخی نقاط مسیر «مریوان بانه» مشکل آنتن دهی تلفن همراه دارد و در طول یک سال و نیم گذشته نیز همین وضعیت کنونی را داشت.
نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس تصریح کرد: در طول یک سال و نیم گذشته در مسیر «مریوان ـ بانه» اقدامی برای برطرف کردن مشکلات و معضلات ضعف آنتن دهی تلفن همراه انجام نشده و این وضعیت جای گله مندی دارد.
وی با بیان اینکه مسافران در ورودی سقر و بانه با مشکل ارتباطی تلفن همراه مواجه هستند، عنوان کرد: کارهای شرکت مخابرات کردستان فقط بر روی کاغذ است؛ چراکه وضعیت اینترنت روستایی در این شهرستان نیز مناسب نیست و علی رغم وعده های قبلی مشکل اینترنت “روستای منیجلان” برطرف نشده است.
بیگلری درباره جلسه شش ماه قبل که در راستای رفع مشکلات این حوزه در شهر سقز برگزار شد، افزود: صورتجلسه همان جلسه اصلاً اجرایی نشده و مشکلات حوزه مخابراتی در شهرهای سقز و بانه همچنان پابرجاست. وی با انتقاد از عملی نشدن وعده های مخابراتی اظهار کرد: باید وعده هایی که از این به بعد به مردم می دهید بر اساس واقعیت باشد تا جلسه دارای خروجی و منتج به نتیجه شود.
نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس خاطرنشان کرد: باید از فرصت مسوولیت خود در راستای برطرف کردن مشکلات مردم استفاده کنیم چراکه این مسوولیت ها باقی ماندنی نیست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :