آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 226647
تاریخ انتشار : 14 آذر 1396 10:57
تعداد بازدید : 1806

اسپیکر هوشمند گوگل علاقه ای به صدای بلند موسیقی ندارد

بر اساس گزارش های متعددی که از سوی صاحبان Home Mini گوگل منتشر شده است، این دستگاه ۵ تا ۱۰ ثانیه پس از آنکه موسیقی شروع به پخش شدن می کند با مشکل مواجه می شود.

موبنا- یکی از مهم ترین قابلیت هایی که اسپیکرهای هوشمند دارند، توانایی پخش باکیفیت موسیقی از طریق بلندگوها محسوب می شود. ولی این طور که کاربران می گویند، اسپیکر هوشمند Home Mini گوگل چنین توانایی ندارد و بر اساس اعتراض های منتشر شده روی شبکه اجتماعی «رِدیت»، زمانی که بعضی موسیقی ها با صدای بلند از طریق این اسپیکر هوشمند پخش می شود، این محصول از کار می افتد و به عبارت دیگر خراب می شود.
این نخستین باری نیست که اسپیکر هوشمند Home Mini گوگل با مشکل مواجه می شود. پیش از این هم مشخص شده بود موادی که گوگل در فرآیند ساخت این اسپیکر استفاده کرده و برای پوشاندن سطح روی آن به کار برده است، مشکلاتی دارد و کاربر نمی تواند به صورت ۲۴ ساعته از آن استفاده کند. با این توضیحات مشخص شده بود که اسپیکر مذکور فقط برای دریافت فرمان های صوتی مناسب است.
بر اساس گزارش های متعددی که از سوی صاحبان Home Mini گوگل منتشر شده است، این دستگاه ۵ تا ۱۰ ثانیه پس از آنکه موسیقی شروع به پخش شدن می کند با مشکل مواجه می شود و اگر صدا بلند باشد نمی تواند کار کند. در فرم مربوط به پشتیبانی محصولات گوگل روی سایت اینترنتی شرکت مورد نظر کاربران در گزارش های متعدد به این مشکل اشاره کرده و توضیح دادند که دستگاه آنها به خوبی کار نمی کند.
شرکت گوگل در این زمینه گفته است که مشکل مذکور یک اختلال نرم افزاری است و به زودی آن را برطرف می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :