آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22673
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1391 10:44
تعداد بازدید : 1307

مدیرعامل شرکت مخابرات استان قم معرفی شد

دهناد، به عنوان مدیرعامل شرکت مخابرات استان قم جانشین زهره وند شد.

فناوران- در مراسمی با حضور ابراهیمی، قایم مقام مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ومسوولان استانی، مدیرعامل شرکت مخابرات استان قم معرفی شد.
قایم مقام شرکت مخابرات ایران در این مراسم با تبریک ایام‌الله دهه فجر گفت: قم جزو استان‌های موفق در ضریب نفوذ تلفن ثابت، همراه و دیتاست ولی این قانع‌کننده نیست و باید با برنامه‌ریزی، زمینه ارتقای خدمات و افزایش سوددهی فراهم شود. ابراهیمی افزود: پس از اجرای اصل 44 قانون اساسی، مسوولیت شرکت بیشتر شده و اگر وظایف خود را به درستی اجرا نکنیم، به مجموعه‌ مخابرات و جامعه آسیب‌ رسانده‌ایم. وی با بیان اینکه سود حاصل از قبوض تلفن‌های ثابت کفاف هزینه‌های شرکت را نمی‌کند، گفت: باید توسعه واگذاری تلفن ثابت، سیار و اینترنت پرسرعت در دستور کار قرار بگیرد. مدیرعامل جدید شرکت مخابرات استان قم نیز در این مراسم با تبریک ایام دهه فجر و سالروز ورود حضرت معصومه(س) به شهر قم گفت: انتقال محتوای اسلام به سراسر جهان نیازمند توسعه امکانات مخابرات قم است. دهناد با قدردانی از خدمات مهندس زهره‌وند در طی شش سال تصدی مسوولیت در استان قم گفت: از حسن اعتماد اعضای مجمع به ویژه ریاست مجمع و مدیرعامل شرکت مخابرات ایران سپاسگذارم و امیدوارم بتوانم انتظارات و اهداف شرکت را در بستر رضایتمندی مردم و ایجاد هم‌افزایی در همه ابعاد در حد توان تامین کنیم.
مدیرعامل جدید شرکت مخابرات استان با بیان اینکه کار در استان قم تفاوت‌های زیادی با سایر نقاط کشور دارد افزود: از بعد فرهنگی، دینی و اجتماعی، قم خاستگاه انقلاب اسلامی، مرکزیت بزرگ‌ترین حوزه علمیه جهان اسلام، پایگاه مرجعت دینی شیعه، مرکز تولید و نشر معارف دینی بوده و دومین شهر انتشاراتی کشور در مقیاس بین‌المللی است و صدها مرکز پژوهشی در حوزه دین و فرهنگ در این شهر فعال هستند و به واسطه وجود مرقد مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران شهری زیارتی در مقیاس جهانی است.
دهناد گفت: قم از بعد اقتصادی نیز قلب جغرافیای اقتصادی ایران بوده و محو مواصلاتی در استان کشور است. این ویژگی‌ها شهر قم را به تعبیر مقام معظم رهبری به شهری در تراز بین‌المللی و آبروی نظام جمهوری اسلامی تبدیل کرده است.
وی با تاکید بر اینکه ماموریت ما نیز در شرکت مخابرات استان قم باید متناسب با این ظرفیت‌ها باز تعریف شود افزود: این ظرفیت‌ها فرصت‌های ارزشمندی را پیش روی ما قرار داده و امیدورایم بتوانیم از همه این ظرفیت‌ها استفاده کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :