آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22687
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1391 11:14
تعداد بازدید : 8099

با انجام قرعه‌کشی

برندگان محصولات سامسونگ مشخص شد

شرکت سامتل به عنوان یکی از نمایندگان رسمی سامسونگ در ایران روز سه شنبه گذشته قرعه کشی خریداران گوشی های سامسونگ را برگزار کرد.

فناوران- مراسم نخستین قرعه‌کشی سامتل با حضور مدیران ارشد این شرکت از میان دو هزار و 298 نفر از افرادی که گوشی‌های سامسونگ را خریداری کرده‌ بودند، برگزار شد.
شرکت سامتل اعلام کرده بود به کسانی که گوشی‌های سامسونگ را با گارانتی این شرکت از اول آذر ماه تا 10 بهمن ماه خریداری و در سایت این شرکت ثبت‌نام کنند جوایزی را بر حسب قرعه‌کشی اهدا خواهد کرد.
بر این اساس، شرکت سامتل تعداد این جوایز را 200 گوشی گلکسی اس 3، 100 دستگاه تبلت گلکسی نوت 1/10 و یکهزار دستگاه گوشی E1190 اعلام کرده بود.
“شروین فریگام”، مدیرعامل شرکت سامتل با تاکید بر رعایت حقوق مصرف‌کننده در این قرعه‌کشی، گفت: به منظور اجرای عدالت، این شرکت با استفاده از نرم‌افزاری ویژه مراسم قرعه‌کشی را انجام می‌دهد تا حق همه شرکت کنندگان محفوظ بماند.
وی با بیان اینکه سهم تمامی شرکت کنندگان در این قرعه‌کشی مساوی است،‌ گفت: مدل، قیمت گوشی و یا تبلت خریداری شده در این قرعه‌کشی اهمیت ندارد و در بین همه شرکت کنندگان به صورت مساوی قرعه‌کشی انجام شد.
فریگام دلیل اینکه محصولات سامسونگ را به عنوان جایزه برای برندگان در نظر گرفته‌اند،‌ گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و گران شدن بهای تمامی کالاهای دیجیتالی و اینکه در صنعت موبایل مشغول به فعالیت هستیم مناسب دیدیم که جوایز این شرکت را نیز از نوع ابزارهای موبایلی انتخاب کنیم.
در ادامه این قرعه‌کشی مدیر بخش موبایل سامسونگ گفت: در حال حاضر حدود 43 درصد از سهم بازار کشور به گوشی‌های سامسونگ اختصاص یافته است.
همچنین مدیرعامل شرکت سامتل میانگین قیمت خرید گوشی‌های هوشمند در ایران را 600 تا 700 هزار تومان اعلام کرد و گفت:‌ به دلیل گران شدن بهای تمامی کالاهای دیجیتالی که از نوسانات نرخ ارز نشات گرفته میانگین بهای متوسط گوشی از 250 هزار تومان به 600 تا 700 هزار تومان رسیده است.
فریگام در پایان با اشاره به نحوه اهدا جوایز به برندگان گفت: اسامی برندگان در سایت http://www.parssamtel.com اعلام خواهد شد و همچنین با تمامی برندگان این جشنواره برای اهدا جوایز تماس گرفته می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :