آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22688
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1391 11:15
تعداد بازدید : 1579

با حذف سیتادل، نیکاتل و پارس کامتل

«آرین» تنها نماینده رسمی سونی در ایران است

مدیر بازاریابی سونی موبایل در ایران تنها نماینده رسمی بخش خدمات پس از فروش این شرکت را معرفی کرد.

فناوران- ساناز کوشا، با معرفی شرکت آرمان همراه آرین به عنوان تنها نماینده رسمی خدمات پس از فروش گوشی‌های سونی، گفت: این شرکت در نظر گرفته است که برای سال جاری میلادی تعویضی در نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش خود در ایران داشته باشد که به این ترتیب شرکت آرمان همراه آرین به عنوان تنها نماینده انحصاری فروش محصولات سونی در بازار ایران انتخاب شده است.
کوشا، درباره نمایندگان سابق سونی موبایل در ایران گفت: پیش از این و در سال‌های گذشته، زمانی که سونی هنوز از اریکسون جدا نشده بود، نمایندگانی همچون، سیتادل، نیکاتل و پارس کامتل را در بازار داشت که هر کدام از این نمایندگان در مقاطعی خاص و بنا به مشکلاتی از عرضه محصولات سونی کنار گذاشته شدند.
مدیر بازاریابی سونی به جدایی اریکسون و سونی از یکدیگر اشاره کرد و افزود: پس از آنکه سونی تصمیم به پایان شراکت خود با شرکت سوئدی اریکسون گرفت، محصولات این شرکت همچنان از طریق پارس کامتل به بازار ایران عرضه می‌شد. کاهش واردات محصولات دارای خدمات پس از فروش سونی موبایل در بازار ایران باعث شد تا در نهایت سونی تصمیم به جایگزینی یک شرکت تازه نفس برای بازار ایران داشته باشد که در نهایت آرمان همراه آرین به عنوان تنها نماینده عرضه کننده و ارایه دهنده خدمات پس از فروش سونی موبایل در بازار ایران انتخاب
شد.
وی گفت: طی چند ماه گذشته و پس از نوسانات نرخ ارز، عرضه محصولات دارای گارانتی رسمی سونی در بازار کاهش یافت و اندک گوشی‌های عرضه شده عمدتا یا بدون خدمات پس از فروش بودند و یا از خدمات پس از فروشی غیر استاندارد که مورد تایید سونی نبودند استفاده می‌کردند.
آیدین آرام، مدیرعامل آرمان همراه آرین در این مورد گفت: هدف اصلی ما ارایه خدمات بین‌المللی است تا بتوانیم به‌رغم تحریم‌های ناجوانمردانه گارانتی مناسب و در حد استانداردهای جهانی را به کاربران ایرانی ارایه دهیم.
وی افزود: آرین قصد دارد تا با بین‌المللی کردن نمایندگی‌های سونی، خدمات پس از فروش را با گارانتی اصلی ارایه دهد و به حجم بالایی از گوشی‌های همراه سونی سرویس ارایه کند.
وی افزود: در همین راستا تا به حال دو دفتر نمایندگی در امارات متحده عربی و عراق تاسیس شده و به زودی در چند کشور دیگر نیز شاهد افتتاح دفاتر نمایندگی این شرکت خواهیم
بود.
در حال حاضر با توجه به حجم بالای سفر به عتبات عالیات و همچنین تعدد سفرهای کاری ایرانیان به امارات متحده عربی، افراد زیادی که از تلفن‌های همراه با برند سونی استفاده می‌کنند، در صورت نیاز به خدمات پس از فروش می‌توانند به دفاتر تاسیس شده در این دو کشور مراجعه کنند و از سرویس پشتیبانی بهره‌مند شوند.
آرام در پایان افزود: مشتریان می‌توانند برای اطمینان از صحت گارانتی گوشی‌های خود به وب‌سایت
www.aryanmena.com مراجعه و یا IMEI گوشی خود را به شماره 10007676 پیامک کرده و از صحت آن اطمینان حاصل
کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :