آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 226942
تاریخ انتشار : 19 آذر 1396 11:6
تعداد بازدید : 969

بازارگاه الکترونیکی حمل و نقل جاده ای به زودی آغاز به کار می کند

مجوز بازارگاه الکترونیکی حمل و نقل کالا برای شرکت آسان بار، که وب سایت و اپلیکیشن تخصصی حمل و نقل بار است، صادر شد.

فناوران- شرکت آسان بار که در ماه گذشته از نسخۀ صادراتی اپلیکیشن خود به نام «فریت گرام» در کانادا رونمایی کرد، هفته گذشته موفق به دریافت مجوز بازارگاه الکترونیکی حمل و نقل کالا از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کل کشور شد.
بازارگاه الکترونیکی یا E-Marketplace  بستری آنلاین برای تعامل، مذاکره و انجام معامله بین ارایه دهندگان و متقاضیان خدمات حمل و نقل جاده ای کالا است که ضوابط مربوط به فعالیت این بازارگاه های حمل و نقل كالا، از سوی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای كشور ابلاغ شده است.
محمد حسینی، مدیر عامل شرکت آسان بار، با بیان اینکه بازارگاه های الکترونیکی با هدف ضابطه مند شدن بخش خصوصی در حوزه فعالیت كسب و كارهای اینترنتی در حمل و نقل كالا، افزایش کیفیت خدمات و برقراری ارتباط بهتر و سریع تر به چنین خدماتی راه اندازی شده اند، گفت: درایت مسوولان سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کل کشور در این زمینه به یقین قابل تقدیر است که بسیار خوب و قانونمند در جهت حمایت از استارت آپ های حمل ونقل کالا قدم برداشته اند و خوشبختانه، با توجه به کیفیت بالای خدمات شرکت آسان بار، مجوز بازارگاه الکترونیک حمل کالا به آسانی و بدون هیچ مشکلی برای آسان بار صادر شد و هم اکنون، شرکت آسان بار جزو اولین استارت آپ هایی است که موفق به دریافت چنین مجوزی از سوی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای كشور شده است.
وی در ادامه افزود: آسان بار هم اکنون به عنوان فعال ترین و به روزترین بازارگاه حمل و نقل الکترونیکی بار در کشور شناخته شده و روزانه بیش از 1000 بار در این سیستم ازسوی شرکت های حمل و نقل اعلام می شود و به یقین همین مساله باعث تمایز آسان بار از دیگر رقبا شده است .
مدیر عامل شرکت آسان بار در ادامه با بیان مزایای مجوز بازارگاه الکترونیکی حمل و نقل کالا اضافه کرد که آسان بار با ایجاد یک پل ارتباطی قوی بین باربری ها و راننده ها توانسته است علاوه بر آسان سازی روند حمل بار، میزان درآمد رانندگان را نیز به طرز چشم گیری افزایش دهد. به گفته حسینی، با توجه به دریافت مجوز بازارگاه الکترونیکی حمل و نقل کالا و آغاز فعالیت بین المللی این مجموعه، آسان بار از سوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان یکی از ده استارت آپ برتر ایرانی برای شرکت در نمایشگاه باکوتل 2017 در کشور آذربایجان انتخاب شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :