آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 226948
تاریخ انتشار : 19 آذر 1396 11:26
تعداد بازدید : 660

درآمد HTC همچنان رو به نزول است

شرکت تایوانی اچ تی سی که زمانی جزو پرفروش ترین برندهای بازار بود، حالا میزان درآمد و سهمش از بازار به شدت روند نزولی به خود گرفته است.

فناوران- از سال ۲۰۱۱ که اچ تی سی به همراه سامسونگ جزو برترین های بازار به حساب می آمد، درآمدهای این شرکت روند نزولی داشته است. با وجود عرضه دستگاه هایی همچون وان M7 در سال ۲۰۱۳، اچ تی سی موفق نشد سهم خود را در بازار افزایش دهد. نوآوری هایی مانند بدنه تمام فلزی، دوربین های سلفی با حالت عمق میدان و استفاده از حسگر اثر انگشت در پشت گوشی نتوانست جلوی کاهش درآمد این شرکت را بگیرد.
اچ تی سی در سال جاری U11 را عرضه کرد که در ابتدا امیدوارکننده بود. گزارش ها نشان دادند که در برخی بازارها فروش آن از HTC 10 و One M9 موفق تر بوده است؛ اما این موفقیت خیلی دوام نداشت. در ماه اوت سال جاری، کمپانی تایوانی پایین ترین میزان فروش در ۱۳ سال فعالیت خود را ثبت کرد.
در اکتبر ۲۰۱۷، این کمپانی درآمدی ۲۰۰ میلیون دلاری داشت که در مقایسه با سال گذشته، 25/79درصد کاهش نشان می دهد. اوضاع در ماه نوامبر بهتر نشد و درآمدهای این شرکت به ۱۸۸ میلیون دلار کاهش پیدا کرد. این رقم 6/61 درصد در برابر ماه گذشته و 26/16درصد در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته کاهش داشته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :