آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 22729
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1391 10:57
تعداد بازدید : 460

All in Oneها چرا محبوبند

هرچه زمان جلوتر مي رود و هرچه مدرنيته در صنعت به پيشرفت هاي بيشتري دست پيدا مي كند، تقاضا براي توليد وسايل و تجهيزات كوچك تر با قابليت هاي بالاتر افزایش می یابد. شايد به همين دليل است كه اين روزها خيلي بيشتر از قبل از افزايش محبوبيت جهاني كامپيوترهاي بدون كيس يا All in One مي خوانيم و مي شنويم.

All in Oneها در حقيقت كامپيوترهاي كوچكی هستند كه بدون نياز به كيس و با اشغال كمترين فضا، مي‌توانند جايگزين خوبي براي كامپيوترهاي خانگي معمولي باشند. اين كامپيوترهاي كوچك كه در بعضي از مدل‌ها داراي صفحه نمايش لمسي هستند و در حقيقت به گونه‌اي ساخته شده‌اند كه تمام قطعات آنها به هم متصل است، بنابراين كم‌جا و كوچك هستند. همچنين به اين دليل كه احتياج به فرآيند راه‌اندازي پيچيده‌ ندارند، به محض خريداري قابل استفاده هستند. اين كامپيوترها كه به نوع “روميزي” هم معروف شده‌اند، در مدل‌هاي جديدتر داراي صفحه نمايش لمسي (حتي چندلمسي) بوده و اسپيكر و وب‌كم داخلي نيز دارند. همچنين داراي انواع ورودي‌هاي مختلف USB، HDMI، هدفون و ميكروفون بوده و قابل نصب روي ديوار نيز هستند.
كامپيوترهاي بدون‌كيس از آن‌رو كه مشكل آزاردهنده انبوه سيم‌ها و كابل‌ها را كه در كامپيوترهاي معمولي رايج است، ندارند و همچنين به دليل سبكي و كوچكي قابل جابه‌جايي هستند، به كاربران اين امكان را مي‌دهند كه يك ميزكاري منظم و به دور از هرگونه شلوغي را در همه محيط‌هاي اداري، فروشگاهي، اماكن حمل و نقل عمومي و حتي منازل شاهد باشند.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :